Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocamız zaman makinesiyle 20 yıl geriye gidip bize mesajlar getirmiş

Buzz Spor

@buzzspor

·
20sn

Fatih Terim: "Galatasaraylılar şunu bilmelidir ki onları mutlu etmek için her şeyi yaparız. Biz bir şey yaptığımız zaman bilsinler ki muhakkak bir sebebi vardır. Olmadıysa bizim hayrımıza değildir, olduysa da bir sebebi vardır."

teşekkler hoca

3 yılda en çok pozisyona girdiğimiz maçlardan birini oynattı. Geçen yılki 9 hafta da bu kariyerinin son döneminde yoğunlaştığı tek santraforlu pas futbolunda yetkinleştiğinin göstergesiydi. Tek sıkıntısı tabii sakatlıklar olabilir. Geçen yıl Muslera sakatlandıktan sonra savunma tarafında sıkıntı yaşamamız normaldi ama bir anda hücumumuz da çok düşmüştü. İnşallah bu yıl isimler değişse de bu kadar bariz bir fark yaşamayız. Böyle devam hocam.

Antep maçı sezon geneli için bir ölçü olmaz çünkü çok saçmaladı Sumudica da. Ancak önde baskıyı beğendim. Güzel zamanlarından esintiler sundu. Mıy mıy pas yapıp şut bile çekmeyen takımdan sonra gözümüz az futbol gördü. :hat:

Ftsporlular, size bir soru daha

( doğru cevap veremeyeceğinizi biliyorum ama dile getirmeniz bile kendi içinizde doğruyu görmeniz bana yeter)

Hakem konusundan bağımsız,
, dün akşam Rize karşısında biz 1-0 geriye düşseydik maçı beraberliğe getirebilirmiydik?
Yoksa üstüne ikinci golü yiyip rakibe 3 puanı bırakırmiydik?

Bu soruya doğru cevabı verip, bu cevabın kimden ve neden kaynaklandığını sorgulamaya başladığınız zaman bu rezillikler'den kurtulmamız adına ilk adımı atmış olacaksınız.

Ftsporlular, size bir soru daha

( doğru cevap veremeyeceğinizi biliyorum ama dile getirmeniz bile kendi içinizde doğruyu görmeniz bana yeter)

Hakem konusundan bağımsız,
, dün akşam Rize karşısında biz 1-0 geriye düşseydik maçı beraberliğe getirebilirmiydik?
Yoksa üstüne ikinci golü yiyip rakibe 3 puanı bırakırmiydik?

Bu soruya doğru cevabı verip, bu cevabın kimden ve neden kaynaklandığını sorgulamaya başladığınız zaman bu rezillikler'den kurtulmamız adına ilk adımı atmış olacaksınız.

1905Arif hakem konusunu da dahil etmesen de (yani takımın macı çeviremedi hakem çevirdi ama dilin varmıyor demeye) sana sadece Ordu maçını hatırlatayım. Yine de Hakemle maçı çevirdiğinizi kabul et, Erol’un hiçbir zaman Fatih gibi efsane de olamayacak, dünkü futbol bunu gösterdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hoca seviciler bir galibiyetle ahırlarından cıkmıs da diyebiliriz

Geçen sene o covide kadar olan sürede takım böyle oynuyordu kuru kuruya hoca hoca diye bağıran bir insan değilim iki gün önce Rize’de çalınan penaltı kadar lig temizdir hoca dışında biri bu baskıyı stresi kaldıramaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt