Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marcao satılırsa istifa et hoca!
Ozan Kabak’ta yaptığın gibi “Taraftara sözüm var” ayaklarını da bırak artık..
Yoksa ilk fırsatta Ali Cengiz AŞ. fişini çeker ve sözüm var dediğin taraftar ise bırak sahip çıkmayı, arkandan teneke bağlar...

Marcao satılırsa istifa et hoca!
Ozan Kabak’ta yaptığın gibi “Taraftara sözüm var” ayaklarını da bırak artık..
Yoksa ilk fırsatta Ali Cengiz AŞ. fişini çeker ve sözüm var dediğin taraftar ise bırak sahip çıkmayı, arkandan teneke bağlar...

Yönetim beceriksiz de, FT Abdürrahime güvenmek yerine bu isleri Bilen bir sportif direktörle calissa hem kendi hem kulüp rahat ederdi.

Deveye hendek atlatmaya calissa Isi daha kolay olurdu. Ben Abdüre kizmiyorum. FT atadi onu bu Islere.

Yönetim beceriksiz de, FT Abdürrahime güvenmek yerine bu isleri Bilen bir sportif direktörle calissa hem kendi hem kulüp rahat ederdi.

Deveye hendek atlatmaya calissa Isi daha kolay olurdu. Ben Abdüre kizmiyorum. FT atadi onu bu Islere.
Bunu nereden çıkarıyorsun bilmiyorum ama.. Dolmuşçunun şu an Hoca ile aynı safta olmadığını yakinen biliyorum..

geçen gün burda bir vesileyle paylaşılınca oturup 2002-2003deki lokomotif moskova maçına baktım

takım fena oynamamış özellikle ergün davala ve felipe baya iyi top oynamışlar

kadroda hiç fena değil mondragon bülent ünsal ergün hasan şaş arif felipe filan kadroda ve muhtemen karan ve serkat aykut filan da var o sezon

hocaya gerçekten sormak isterim neden tutmadı o dönem diye

o kadar da kötü olmayan bir takım neden yürümedi mesela felipe niye tutmadı pinto niye tutmadı sarr neden tutmadı

bunlar o kadar da kötü başlamamış sezona

gerçekten merak ediyorum bir röportaj yapsam soracağım sorulardan biri budur

geçen gün burda bir vesileyle paylaşılınca oturup 2002-2003deki lokomotif moskova maçına baktım

takım fena oynamamış özellikle ergün davala ve felipe baya iyi top oynamışlar

kadroda hiç fena değil mondragon bülent ünsal ergün hasan şaş arif felipe filan kadroda ve muhtemen karan ve serkat aykut filan da var o sezon

hocaya gerçekten sormak isterim neden tutmadı o dönem diye

o kadar da kötü olmayan bir takım neden yürümedi mesela felipe niye tutmadı pinto niye tutmadı sarr neden tutmadı

bunlar o kadar da kötü başlamamış sezona

gerçekten merak ediyorum bir röportaj yapsam soracağım sorulardan biri budur
Birçok sebebi var..
1- Fatih hoca İtalya’dan gereksiz bir özgüvenle geri döndü.. şampiyonluk zaten cepteydi ve düşündüğümüz tek şey CL şampiyonluğu idi.
*Daha baskın oynamış olmamıza rağmen 2-0 kaybettiğimiz Barca maçı..
*Hasan Şaş’ın sözleşme yenilemediği için yedek bırakılması..
*Bu karmaşa içinde Brugge maçlarından 6 puan beklerken 1 puan alınması..
*Ve son olarak 6-0 faciasıyla birlikte kaos ve güven bunalımı başladı..

Beklenti çok yüksek olduğu için hayal kırıklığı ve panik de büyük oldu.. Fatih hoca basının “Koşmuyor” gazına gelerek Felipe gibi bir yeteneği harcadı nitekim..

Panik ve karmaşanın üstüne bir de BJK nin 100 yıl rezilliği eklendi.. ki tüm bu şaibe ve kaosa rağmen takım 77 puan toplayarak son haftalara kadar şampiyonluğu kovaladı..

Sonuç olarak şahsi görüşüm, eğer aşırı beklentiye girilmeyip acele edilmese o yıllar hem Galatasaray’ın hem Fatih Terim’in altın yılları olacaktı..
Birçok yetenekli oyuncu o kaos ortamında günah keçisi yapılıp heba oldu..

""Fatih Terim: "Gönül ister ki, haftada 1 maç oynayalım, dinlenelim. Eşit şartlarda olalım ama maalesef böyle.""

Bunu söyleyen adam taraftarı bir hayalim var diye eklemeye devam ediyor.

Daha maç oynamadan başladı ağlayıp bahane bulmaya.
Klâsik yaşlı bunalıman girmiş her şeye bahane.

""Fatih Terim: "Gönül ister ki, haftada 1 maç oynayalım, dinlenelim. Eşit şartlarda olalım ama maalesef böyle.""

Bunu söyleyen adam taraftarı bir hayalim var diye eklemeye devam ediyor.

Daha maç oynamadan başladı ağlayıp bahane bulmaya.
Klâsik yaşlı bunalıman girmiş her şeye bahane.
Bence bu açıklamaya şükretmek gerekir.

"Gönül ister ki hiç maç oynamayalım, evde iki seksen uzanıp çoluk çocuk torun sevmek varken, kim çıkardı bu maçları.." da diyebilirdi hoca.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt