Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Defansta oyun kurmak için donk ile oyna dedik oldu top çıkarabiliyoruz marcao luyindama lüks bu 1
2- Taylan bu takımda oynar dedik seri lemina oynattı hoca geçen sene Rize maçında genç diye oynatmadi taylani Taylan tüm oyuna girdiği maçlarda iyi oynadı zorla aldı formayı
3- feguli 10 numaraya çek dedik milli takımda da orda oynuyor dedik ta bu güne kadar yapmadın.
4- gençlere şans dedik bugün farkı gorduk
5- bu takıma forvet şart bakmayın bu güne emre akbaba yerine de biri lazım sol bek saracci falcao etobo belhanda yolla iki forvet iki kanat bir 6 numara al ligi şampiyon bitirebiliriz
Ben bu yazıdan şunu anladım yanlış da anlamış olabilirim. Fatih Hoca bir boktan anlamıyor herkes formayı ya şans eseri ya da zorla alıyor. Sonuçta güzel futbol olduğunda hep ite kaka ama kötü futbol hep hoca yüzünden.

Kardeş kusura bakma bilmiyorum hiç büyük sahada top oynadın mı ama. Her şeyi geçtim o yedek kulübesine geçsen 22 tane adamın içinden kimin nereye pas atması gerektiğini bile anlayamazsın çok karışık gelir. Kaldı ki senin Fatih hoca' dan bir çok şeyi iyi bildiğini önceden bildiğini falan ima etmişsin.

Neyse sonra sen Fatihcisin diyorlar Evet öyleyim

En_JNgYXMAACT1A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt