Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üçüncü dönemi için söylediklerine katılmıyorum Ujfalusi-Muslera-Eboue-Riera-Necati-Elmander-Engin-Selçuk-Melo gibi maks verim alınan transferlerin yanında iki alt yapı oyuncusuyla ezerek şampiyon yaptı(semih-çolak)ilk sene. İkinci senesinde alınan Burak-Umut ikilisi ilk sezonlarında toplam 42 gol 17 asist yaptı. Toplamda 7 milyon bonservis verildiğini baz alırsak f/p olarak gayet verimli transferler ki sonrasında o parayı da geri aldık Burak satışından. Sneijder-Drogba zaten prestij transferleri kimse laf edemez sanırım. Hamit'i de herkes deli gibi istiyordu yaw. Yazdıkların arasından Salih ve Yekta Terim transferi değil onun döneminde alınmadı. Dany-Amrabat-Sercan-Yiğit gibi transferler eleştirilebilir ama illa ki uyumsuz/verimsizler olacaktır yüzde olarak çok düşük yapılan transferlerin hepsine bakarsan.. Bruma'ya çok para verildi sakatlıktan ötürü verim alamadık ama o parayı da sonunda geri aldık. Bu dönem için enkaz arıyorsan Mancini+Prandelli'nin yaptırdığı transferlere bakmak daha yerinde olacaktır. İkinci gelişinde başarısızdı, transferler de kötüydü. Stat işleri falan da patlayınca ciddi bir enkaz kaldı ortada doğrudur.

Selçuk olayı %100 yanlış. Arda olayı kişisel ve aldırması yine yanlış. Aile içinde affeder barışır görüşürsün ama Ali Yavuz Kol'un forma şansını Arda'ya vermezsin. Barca'dan direkt geliyor olsaydı yine tamamdı ama bu haliyle verilen para çok az olsa bile transfer doğru değil. Bir de başkanla cenk etti onun için, tuhaf. Bu sene zaten pek çok noktada sınıfta kaldı lakin bu durum dezenformasyon yapılmasını meşru kılmıyor.

Mancini ve Prandelli dönemindeki transferleri de herkes istiyordu.Doğru bir mantık değil bu söylediğin

Mancini ve Prandelli dönemindeki transferleri de herkes istiyordu.Doğru bir mantık değil bu söylediğin
Burdisso-Hajrovic-Salih Dursun-Ontivero-Koray-Oğuzhan Kayar-Veysel Sarı-Burdisso-Tarık Çamdal-Endoğan Adili-Sinan Gümüş transferlerinden çoğunu bize gelmeden önce tanıyıp isteyen olduğunu sanmıyorum belki Tarık'ı isteyen vardır onlar da utançtan şu an belirtemezler gibi bu durumu. Yani Hamit-Sneijder-Drogba gibi bir durum yoktu. He genel olarak scout olsun, genç olsun diye bir istek var ama bu her zaman olacak bir şey. Oyuncular özelinde bir istek falan yoktu bildiğim kadarıyla. Hamit ise herkesin bildiği tanıdığı ve baya baya nöbeti tutulan bir adamdı burada net hatırlıyorum. Hatta fener devreye girdi yine fiyat yükseldi süreç uzadı falan, klasik.

Dzemaili-Pandev-Olcan-Yasin-Telles için geçerli olabilir söylediklerin. Yasin ve Telles zaten baya katkı verdi satış da yaptık sonrasında. Yasin'e de muhtemelen çöp denilmiştir forumda gerçi gelmeden, o dönemleri hatırlamıyorum. Geri kalan hepsi patladı üstte yazıklarımla beraber. % olarak çok düşük verim oranı.

Söylediğini baz alarak Hamit'i eksi satırına yazsam bile böyle bir tablo çıkmaz toplamda orası net.

Aynen sneijder drogba bruma melo eboue kadro büyük enkazdı. Adam aldığı tüm oyunculardan verimi aldı. Bırak da sercan yiğit gökoğlan da tutmayıversin. Yüzde 100 başarı diye bişey beklemiyoruz heralde.

Ben tudora verlen bütçe terime verilse genç ve scout ağırlıklı kadro kuracağından eminim. Marcao ve liyundama örneğinde gördüğümüz gibi
Evt almaguer sarr Pinto bi sürü cöp yerli romen bunlarıda ben aldım takıma takımı yarı yolda bırakıp koşa koşa milli takımada ben gittim terim ne zmn galatasaray zor durumdayken elini taşın altına koydu bi sorun kendinize ne zmn iyi bi kadro ve maddi olarak biraz takım rahattı hep zmn lar geldi takımın başına

la son 2 gelisinde 5 senede 4 champ aldi ki benim gibi 2. gelisinde lucescunun 4 cl grubunun 3unden cikmis enfes takimin icini oyaraktan tuymesi sebebiyle yillarca kin beslemis biri bile o donemi artik unutabiliyorsa herkesin de bu isin pesini birakmasi gerekir ki olmasi gereken de BU
Degerli ahbabimiz @Uğur İz in kahpece paylasimina ne diyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt