Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla hocam ne yalan söyleyeyim ben bile heyecanımı sana olan güvenimi kaybettim artık bu Belhanda inadınla Feghouli inadında takımı bu hale getirdin eski Fatih Terim'den eser yok takıma neşteri vuran gerektiğinde komple sahadaki takıma dizilişe müdahale eden Fatih Terim gitti kabullenmiş hiçbir şey değiştirmeye çalışmayan idare etmeye çalışan bir Fatih Terim gelmiş

Alanya maçında 4-1 yenildikten sonra çıkıp oyundan memnunum filan diyecek adam değildin sen. Ben sadece bu sene için demiyorum bunu genel olarak sana olan inancımı kaybettim artık seneye de takımda kalsan çok farklı bambaşka bir Galatasaray izleyeceğimizi zannetmiyorum

Yine ligin ilk yarısı bomboş geçecek yanlış transferler olacak Ocak ayına kadar 8-10 puan fark yemiş olacağız sonra ikinci yarı toplayabilirsen topla

Anca hazırın üstüne konmayı bilir. Kurulu bir düzen vardı. Geldi içine etti. Kaç kere daha kulübü batırması gerekiyor bu adamın bize zarardan başka bir şey olmadığını görmek için?

Yanlış hatırlamıyorsam Fatih Terim 4-1 Alanya'ya kaybettikten sonra oynanan oyundan memnunum filan demişti dalga geçer gibi
Alanya maçında iyiydi takim bisiler yapmaya çalışıp sonuca vardiramayinca kafada bitiyor lig şekil a da görüldüğü üzere.

Kazanma alışkanlığı bitti takımın. Potada olduğumuzda şampiyon, düştüğümüzde de 5.6. oluyoruz. Sasmayacak bir kural. Tüzüğe eklenmeli.

GSCimbom Mobile App

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt