Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih hoca, Selcuk Inan'in antrenörlük tahsili nedir ki yaninda tutuyorsun? Normalde en klas eski futbolcular bile önce diploma almak icin calisir ve sinavlara girer. Sonra U17 veya U19'da yavas yavas antrenman yaptirir ve basarili olursa kademe atlar. Bizim 3 senedir yatan futbolcumuzun ne gibi bir calismasi var ki sana yardimci olacak?

terim rahmetli olunca kapatalim kulubu? nasil fikir?

tek argumaniniz bumu?

yeni ft üreteceğiz.

bizde hem yönetim hem hoca gibi çalışacak figür lazım olacak ft sonrasında. çünkü ft'den ötürü buna alıştı camia. yönetimler genelde pasif davranıyor. ft bütün boşlukları dolduruyor bir şekilde. bu nedenle ft yokken biraz dengesizleşiyoruz. bazı konularda camiayı tembelleştiriyor aşırı baskın stili.

ama terim'i terim yapan galatasaray'dı. bir tane daha üretiriz. bazı uygun adaylar var. camia koruyucu tavırla yaklaşırsa başarırız bu işi.

yeni ft üreteceğiz.

bizde hem yönetim hem hoca gibi çalışacak figür lazım olacak ft sonrasında. çünkü ft'den ötürü buna alıştı camia. yönetimler genelde pasif davranıyor. ft bütün boşlukları dolduruyor bir şekilde. bu nedenle ft yokken biraz dengesizleşiyoruz. bazı konularda camiayı tembelleştiriyor aşırı baskın stili.

ama terim'i terim yapan galatasaray'dı. bir tane daha üretiriz. bazı uygun adaylar var. camia koruyucu tavırla yaklaşırsa başarırız bu işi.

Okandan bir terim olurmu soru o

ama ben yabanci istiyorum

yeni bir feldkamp donemi gerets donemi gibi

Okandan bir terim olurmu soru o

ama ben yabanci istiyorum

yeni bir feldkamp donemi gerets donemi gibi

güçlü yönetim oluşturamadığımız sürece yabancı hoca bizde çok zorlanır. mesela riekerink'i düşünelim. medya onu zayıf diye ezmeye çalışırken yönetimin dünyadan haberi yoktu. sağlam yönetim o noktada aksiyon alıp hocayı korumalıydı. bunu yapacak ekip bulabilirsek yabancı hoca ile de başarı yakalarız. ama öyle bir yönetim galiba gelmeyecek bize. yönetime aday olanlar dahi pasif çünkü.

yerlilere gelirsek okan önemli bir aday. şans geleceği kesin ama değerlendirip değerlendiremeyeceğini hep birlikte göreceğiz. camia korumacı yaklaşmazsa okan ateşin içinde bulur kendini. mesela bir puan kaybından sonra 2001 ankaragücü maçı, okan'ın beşiktaş'ta oynaması vs. konuşulursa adam tutunamaz. taraftarından yöneticine sabırlı olmamız şart olacak.

ft harici dönemlerde herkesi yedik. hoca istikrarımız hiç yok. ft buna dayanır ama diğerleri dayanamıyor maalesef. tavrımızı değiştirmemiz şart.

Siz yemin ediyorum egitilmezsiniz...
Terimden önce kim vardi ve nerdeydik?

Egitilmezsiniz diyen biatciya bak sen, benim için Terim tüpcüyle gülümseyerek poz verdiği gün bitti. O günden sonrası gözümde bir hiç. Kendisine o günden önceki yaptıkları için saygı duymakla birlikte artık sevmediğimi inkâr etmiyorum. Ya siz biatcilari nasıl düzelteceğiz asıl ona kafa yormak lazım. Ülkenin genel sorunu düşünüp elestiremeyen biatcilar zaten.

Egitilmezsiniz diyen biatciya bak sen, benim için Terim tüpcüyle gülümseyerek poz verdiği gün bitti. O günden sonrası gözümde bir hiç. Kendisine o günden önceki yaptıkları için saygı duymakla birlikte artık sevmediğimi inkâr etmiyorum. Ya siz biatcilari nasıl düzelteceğiz asıl ona kafa yormak lazım. Ülkenin genel sorunu düşünüp elestiremeyen biatcilar zaten.

Kamilcan ,''biat'' harici baska kelimelerde ogren kelime hazinen gelissin,farkli cumle kurmayi basarirsin belki o az IQ'nla.

Bittiyse izleme o zaman birdaha takimi Terim gidene kadar? Seninki elistiri degil, eziklik...Burda gelir Terim istifa diye zirlar ama sampiyon oldumu en ön sirada Terim diye bagirir

Bittiyse izleme o zaman birdaha takimi Terim gidene kadar? Seninki elistiri degil, eziklik...Burda gelir Terim istifa diye zirlar ama sampiyon oldumu en ön sirada Terim diye bagirir

Ben sizin gibi yalama Terimsporlu değilim, Galatasaraylı biriyim. Terim gidince seni de yollarız hayırlısı ile. Orada devam edersin biata.

Burada 3-5 kişinin istifa yazması yeterli olmayacaktır bununla alakalı bir akım-hareket başlatması gerekiyor anti-ftor timinin, niyet göndermekse. Gerek yoldaş bir vizyoner oluşu gerekse Terim nefreti sebebiyle ali koç bu konuya sponsor olacaktır, troll ekibi de bizimkilerle benzer görüş ve istekleri paylaştığı için gerekli operasyonlarda severek rol alacaktır. Terim hakkında hazırladıkları 5000 sayfalık floodu hatırlarsanız antiftorcuların yararlanabileceği pek çok argüman bulabilecekleri de ortadadır(Bizim antiftorculardan daha donanımlı nefret kustukları söylenebilir). Gerekli kaynaklar zorlanarak süreç başlatılmalı, her türlü destek alınmalı bu konuda yoksa forumda yazarak bir yere varmak pek mümkün gibi görünmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt