Fatih Terim, Ümit Davala ve Orhan Ak PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Ümit Davala ve Orhan Ak PFDK'ya Sevk Edildi!

aga terim bu sonucta kim bilir nabız kaçtı o zamanda. hataları çok ama saha ve tribünü de ateşlemek için ara sıra yaptığını düşünüyorum bu fevri hareketlerini.
Geçin abi herkesin nabzı yüksek. Robinho'nun da üzerine yürüyüp vurmakla tehdit etti, açıkçası maç iptal edilecek duruma gelebilirdi diğer mevzuda da maç devam ederken uzattılar da uzattılar işi.

Ha şu var hakemle hiç dalaşmadı bu kez.

Geçin abi herkesin nabzı yüksek. Robinho'nun da üzerine yürüyüp vurmakla tehdit etti, açıkçası maç iptal edilecek duruma gelebilirdi diğer mevzuda da maç devam ederken uzattılar da uzattılar işi.

Ha şu var hakemle hiç dalaşmadı bu kez.
4. hakemin içinden geçmiştir gene. gereksiz yerde bu tarz seylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum ama gerideyken bi reaksiyon şart kenarda da baya iyi yapıyor terim bunu.
mesela 2-2 lik fb maçı, hasan davarı soldadoyla tartısmaya girmese adamlar uyuyordu sahada resmen. sonra noldu galibiyeti kaçırdılar.

Abi Terim'in 25 yıldır yaptığı iş hala anlık olarak geliştiğini düşünüyorsunuz yav. Hocanın nabzı filan normal, Uefa finalinde 120 dakika maç yönetmiş adam, dandik Başakşehir'e karşı, hem de hem skor olarak, hem de mental olarak öndeyken mi kendine hakim olamayıp sahayı karıştıracak? Adamın her şeyi planlı programlı, baktı tribün biraz uyuyor, Orhan da mağduriyet yaratacak, kargaşa çıkarsın ki hem tribün yeniden hareketlensin, hem de 2 golü hiç edilen Galatasaray değilmiş gibi bir ortam oluşturulmasın. Tokatı mokatı bilmem de kolundan çekme, yedek kulübeyle oynama filan yılların Fatih Terim işleri. Ha bunları yapmasa yine şampiyon olurduk büyük ihtimal ama eyyamcı mimli hakemler abi, neden etkileneceklerini bilemiyorsun ki. Cüneyt daha 10 dakika önce 55.000 kişinin önünden buz gibi golü gri pozisyondan iptal etmeyi bilmişti, o yüzden dönüp Başak'a bir ters pozisyonda bir kıyak daha çekeceğinin garantisi yoktu. Hoca da kendini öne attı, muhtemel eyyamı engelledi işte. Bu ülke futbolunun gerçeği, herkes de böyle teknik direktör çıkarmayı çalışıp bir türlü beceremedikleri için kuduruyorlar. Avrupa'da ne hoca böyle sahaya atlıyor, ne de Orhan Ak gibi dıdının dıdısı sahaya girip provakasyon yaratıyor. Er meydanına çıkınca yine kimin başarılı olduğunu da tarih sayfaları yazıyor zaten.

Ben de fazla ceza gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. Avcı maymunu sahanın ortasında Adem Büyük'ü tokatladı kaç maç aldı, Şenol Güneş Kjaer'in ağzına yapıştı kaç maç aldı? Ama verecekleri varsa kör göze parmak yapıyor zaten herifler. Adam normalin biraz üstü açıklama yapıyor 10 maç alıyor, öteki cinayete teşebbüs gibi açıklamayla 11 gün hak mahrumiyeti. O yüzden biz ne dersek diyelim kafalarına esen yerden istedikleri cezayı verecekler zaten. İşin doğrusu hiç de umrumda değil. Ligin Ocak ayına kadar zaten o kadar çok amaçsız, takvim kalabalığı maç var ki hoca 10 maç ceza da alsa pek umrum olmaz. Takımı hafta içi 6 gün çalıştırsın, Şl'de başında yer alsın yeter, birkaç maç yardımcı hocalarımızla rahat götürürüz zaten ligi. Türkiye'de lig dediğin Ocak ayıyla anca başlar, hoca o sıralarda çevrede olsun gerisi önemli değil.

822863d42dabe9e589629fac1a7bb65c.jpg

Sevgiler.

4. hakemin içinden geçmiştir gene. gereksiz yerde bu tarz seylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum ama gerideyken bi reaksiyon şart kenarda da baya iyi yapıyor terim bunu.
mesela 2-2 lik fb maçı, hasan davarı soldadoyla tartısmaya girmese adamlar uyuyordu sahada resmen. sonra noldu galibiyeti kaçırdılar.
Bunu savunmak makul değil doğru da değil. Hayır Melerle de ciddi bir şey yaşamadı, hakem gelince geri çekildi ama bu kadar saldırgan olması doğru değil. Bu motivasyon işi falan da değil.

Bunları yapmasa da biz o maçı alırdık.

Bunu savunmak makul değil doğru da değil. Hayır Melerle de ciddi bir şey yaşamadı, hakem gelince geri çekildi ama bu kadar saldırgan olması doğru değil. Bu motivasyon işi falan da değil.

Bunları yapmasa da biz o maçı alırdık.
alabilirdik belki de zaman geçtikçe tedirgin olacaktı futbolcular basit hatalarla işi bok bir yere sürükleyebilirlerdi. seyirci bu olaylardan sonra hırçınlaşınca bizimkiler costu, basak dağıldı. 3 tane üst üste gol attık adamlara ya :D 2 si sayılmadı.
ben seviyorum hocanın bu amatör halini. ne kadar saha kenarında 1. adam da olsa taraftar gibi... taraftar bu hareketlerini benimsediği için bir arada ve terim i kendi ailesinden biriymişcesine seviyor zaten.

alabilirdik belki de zaman geçtikçe tedirgin olacaktı futbolcular basit hatalarla işi bok bir yere sürükleyebilirlerdi. seyirci bu olaylardan sonra hırçınlaşınca bizimkiler costu basak dağıldı. 3 tane üst üste gol attık adamlara ya :D 2 si sayılmadı.
Seyirci bu olaylardan sonra değil golden sonra hırçınlaştı, özellikle ilk gol sonrası olan olaylar bizi demoralize etti.

Attığımız goller de ikinci yarının başlamasıyla oldu zaten.

Seyirci bu olaylardan sonra değil golden sonra hırçınlaştı, özellikle ilk gol sonrası olan olaylar bizi demoralize etti.

Attığımız goller de ikinci yarının başlamasıyla oldu zaten.
kumar bu bence. olaylar baslayınca bende cok kızdım ne gerek vardı diye. bu hareketler oyunu soğutmak demek çünkü. başak'a yarayan bişey yani. bilinçli de yapıyor olabilir hoca bunları bilmiyorum. ama işe yaradı şampiyon oldu takım. eski terim ile şu terim arasında cok fark var ama değişmeyen huylarından biri saha kenarında duramamak. kendi dursa yanındaki hasan durmuyor. diğer takımların gözünden antipatik gözükmemize neden olan bas etkenlerden bu iki isim aslında. ha çokta şeyimizde mi benim değil şahsen :d

Şenol bjk başındayken 1 maçlık ceza alması bile çok olmuş.
Tff tüm kurumları bjk lı eski yöneticileri ile donatılmış.

kumar bu bence. olaylar baslayınca bende cok kızdım ne gerek vardı diye. bu hareketler oyunu soğutmak demek çünkü. başak'a yarayan bişey yani. bilinçli de yapıyor olabilir hoca bunları bilmiyorum. ama işe yaradı şampiyon oldu takım. eski terim ile şu terim arasında cok fark var ama değişmeyen huylarından biri saha kenarında duramamak. kendi dursa yanındaki hasan durmuyor. diğer takımların gözünden antipatik gözükmemize neden olan bas etkenlerden bu iki isim aslında. ha çokta şeyimizde mi benim değil şahsen :d
Açıkçası yakından görene kadar ben de bu hareketlere bu kadar tepkili değildim ancak hiç hoş olmadığını gördüm.

Tahrik var mıydı evet ama öyle büyük bir tahrik de değildi, Robinho orta çizgiye yaklaşıp taraftara tepki gösterdi, Terim gitti yumruğunu gösterip indiririm dedi itişme kakışma oldu eyvallah gol siniri dedik oldu bitti orada mevzu uzar mıydı emin ol uzardı.

İkinci yarı olan ise Orhanın sürekli oyun alanına girmesi başka bir şey değil, sözlü hakaret yok bir şey yok ki asıl Ümitle ikisi dalaşırken hocanın araya girip direkt aleni saldırması akıl alır gibi değildi.

Kontrollü saldırı böyle olmaz hareketler bariz kontrolsüzdü, Cüneyt mesela olaylara hiç müdahil olmadı Halil Umut Meler de bence bayağı ılımlı davrandı.

10 maç falan hikaye ama 5 maçtan fazla kesinlikle almamalı, 3 falan olmalı şu ortamda.

Üst Alt