Fatih Terim: "Utandık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Büyük ihtimal hosuna gidiyor. 10-15 senede bir madridi,juventusu ezmemizde gerekiyor hayır 100 tane oyuncu aldirdin hala 2. Sinif takımlara rezil oluyorsunuz.
Tarihin en kotu madridinden yerinin gol 6 bunun yarısı bile isteye. Geçecek bu isleri

Hemen bir portekizli hoca

senin yüzünden utandık farkında değil misin hala.

bugün kendine kalkan ettiğin belhanda da yoktu. ne olacak taraftar belhandaya yüklenip seni es geçiyordu. nihayet gözü kör olanlar gerçeği gördü. bu takımın sorunu belhanda nagatomo babel mariano değil, bu takımın en büyük sorunlarından biri fatih terimdir.

Camia olarak dibin dibini görüp tam anlamıyla rezil olmadan bu şarkı bitmeyecek anlaşılan. Ahanda şuraya yazıyorum, bugün hoca kalsın diyenler yarın çok pişman olacak. Bir kaç haftaya türlü türlü iç kavgalar seyretmeye başlayacağız, hoca yönetimi veya yönetim içindeki birilerini suçlayacak onun yolunu yapıyor şu an, göreceksiniz hoca gündemi sahadaki rezil futboldan uzaklaştıracak başka yerlere çekecek daha doğrusu çekmeye çalışacak, bu yolla da ben değil miki yaptı diyecek.

İstifa dilinin ucunda. Bir cesur gazeteci istifayı sorsa hemen evet ediyorum diyecek.

Ruh hali beni kovun diyor. Hoca ununu elemiş. En geç Trabzon maçında gider.

Abdureahim Albayrak nerede ????

Bir ton oyuncu aldık sorunun transferin dışında olduğu ortada. Oyuncular çok yeterli gelmesede Ocak'ta alacağımız oyuncuların iyi çıkacağının garantiside yok. Takımın fiziği, ruhu bitik hangi para ile satın alacağın bunları.

Üst Alt