Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstifa etmemeli kesinlikle . Unal Aysal gelip elemana tekmeyi basmali . Simdi basin toplantisi yapacak agzini yuzunu yamultup ocak ayi diyecek dudagina dil ata ata utanmaz herif.

Nagatomo mariano marcao belhanda babel donk feguli bu aksam kovulmazsa birdaha ne mac izlerim ne 1 tl katki yaparim benim icin bu isimler bitti

Kovulmamalı. Buraya kadar getirip bu kadronun kahrının bir garibana çektirilmesini istemem. Sene sonuna kadar kalsın, şu kadroyla şampiyonluk verirse istifa filan beklenmeden kovulmalı. Hoş, şu 4 aydan sonra istifanın yanına yaklaşmaması da onun ayıbı zaten.

Valla hocam seni ne kadar severim burada yazılarım belli. Kötü bir ayrılık da kesinlikle beni çok üzer. Ama bu işi seni ve GS ı yaralamayacak şekilde yapma zamanı geldi artık belli ki.

Herşeyin güzel şeyin kötü bir sonu var maalesef. Gel karşılıklı zarar vermeden bu işi halledelim. Sen bu ülkenin ve GS ın açık ara en büyük teknik adam efsanesisin. Ben de senin şampiyon olarak bırakmanı isterdim ama işte çok büyük efsaneler malesef hep zirvede bırakamıyor.

🙋‍♂️ Güle güle hocam, kalbimizde olacaksın sonsuza dek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt