Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim seneye kendini geliştirmiş olarak dönsün. Çok eleştirsem, oynattığı futbolu berbat bulsam da düzgün antrenörler, müthiş bir fitness koçu ile yolumuza devam edelim. Öyle bir ortamda başarılı olacağına eminim.

Şu üç senedir izlediğimiz rezalet futboldan bıktım. Tek isteğim iyi futbol. Bir sene daha bu iğrenç futbolu kim izlemek istiyor?

Hoca artık Ocak’ı bekleyin, yazı bekleyin ayaklarını bıraksın. Antrenörlerini çok kaliteli adamlardan seçsin ve en azından antrenörlük kariyerinin son yıllarını güzel futbolla tamamlasın.

Valla en mantiklisi bu sene birakmasi veya Okan ile bu sene anlasip seneye gelmesi. Okan, 1 sene UCL tadi almak ister fakat 2021 yazinda kimseye kaptirmamaliyiz. F. Terim 1 sene kalip sampiyon olarak veda etmeli.

İlk geldiği gün demiştim gitmesi gerektiğini. Her Terim dönemi aynı şekilde sonlanıyor. Eski mesajlarımdan bulabilirsem kopyalarım. İyi kadronun üzerine gelir, kadrodaki oyuncuları leşleştirir, iyileri göndertir takım iyice içinden çıkılmaz hale geldiğinde gider.

İlk geldiği gün demiştim gitmesi gerektiğini. Her Terim dönemi aynı şekilde sonlanıyor. Eski mesajlarımdan bulabilirsem kopyalarım. İyi kadronun üzerine gelir, kadrodaki oyuncuları leşleştirir, iyileri göndertir takım iyice içinden çıkılmaz hale geldiğinde gider.

Milli takım boşta ya da koltuk sallantıda olsa 10 kere gitmişti şimdiye. Hoca da Galatasaray'dan başka açılacak kapısı olmadığından kalıyor bu yıkıntıda.

2000 yazında ve 2013 eylülünde bıraktığı takımlara leş diyorsun yani? 2002de kiralıklıklardan oyuncu kalmamış takıma geldi, aynı şekilde bıraktı. 2011 mayısında geldiği kadro bugün ptt'de orta sıraların üstünü göremez. o yaz kurduğu omurgayla 2010ların ilk yarısını domine ettin. ikinci yarısını da beşiktaş'tan ve başakşehir'den daha zayıf bir kadroya rağmen kiralıklarla, onunla, bununla kendisi domine etti. 2017'deki bütçeyle o kadrodan 10 kat iyi kadro kurardı bu arada imkanı olsaydı. o harcamalarla 2 senedir adam stresten sürünüyor onu bunu kiralayacağım da bedava adamlara bakacağım diye.

Ben Fatih hocanın gönderilmesinden yana değilim. Çünkü şu an için ondan daha iyi bir hoca bulunamaz. Hocanın artık kendine çekidüzen vermesi lazım. Ben hocada 2012'deki Terim'i göremiyorum. Maalesef her yönden geriye giden bir hocamız var. Biliyoruz hoca çok yoruldu ancak diyoruz ki adam gibi yardımcılar getirsin. Her işe kendi koşmasın. Çünkü yıpranıyor ve saha içine kendisini veremiyor. Böyle olunca ne oluyor? Anlamsız ilk 11'ler, hatalı oyuncu değişiklikleri vs. Hoca maalesef kendinde değil. Bu sezon hiç konsantre olamadı. Geçen sezon nispeten daha kötü bir kadroyla şampiyon yaparken bu sezon daha iyi bir kadroyla şampiyon yapamadı. Aslında bu bile onun bu sezona tam kafasını veremediğinin özeti.

Diyelim ki istifa etti,yerine kimi getireceğiz? Başkan hasta kendi sorunu ile meşkul,diğer başkan yada yöneticiler bu kapasitede değil. İstesekte istemesekte maksimum 2 yıl daha takımın başında kalması en hayırlısı. Yoksa kim gelse toparlayamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatih terim defterini tamamen kapatmadığın sürece istifa etmesi birşey ifade etmiyor açıkcası istifa edip iki sene sonra tekrar gelecekse eğer kimse boşa yorulmasın.

Biz artık ft olmadan ayaklarımızın üzerinde durabileceğimize inanırsak gerisi kendiliğinden gelir fatih terimin 100 yıl daha yaşayamayacağı gerçeği ile yüzleşip bu defteri bir daha açılmamak üzere kapatacaksak istifa etsin ya da ölene kadar kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt