Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray kişilere kurumlara bağlı kalamaz.
Başarısızlık varsa bileti kesilmelidir.
Hoca hala efsanemiz olarak kalacaktır ama şu saatten su dakikadan sonra takımda yeri yok bu başarısızlık bireysel olarak oyuncuların değil hocanındır.
Bir saysaniza oyuncuları,kimi beğendiniz? Hepsi kötüydü değil mi?
Bunda bir gariplik yok mu arkadaşlar.Bir takımda herkes aynı anda kötüyse suç kimindir??
Gole ihtiyacımız var takımda öyle değişiklikler yaptı ki forvet kalmadı!Çift forvet olmadı ilk yarı değiştirsene be adam.
Ne zaman soso onyekuru kerem üçlüsü girse mutlaka pozisyon buluyoruz.
Allah kitap aşkına soruyorum neden 60.dakika ve neden illa gol yememiz gerekiyor.Simdi hiç bir zırvalama benim umrumda değil zemin saha hakem boş bahane bunlar.Ankaragücü maçında hakem dedin Sivas'ta hakem+zemin dedin.
Şimdi ne diyeceksin ya? Haftasonu bu maçı alıp izleyecektik ama havlu attık zehir zembelek ettiniz gecemizi yeter artık

Galatasaray kişilere kurumlara bağlı kalamaz.
Başarısızlık varsa bileti kesilmelidir.
Hoca hala efsanemiz olarak kalacaktır ama şu saatten su dakikadan sonra takımda yeri yok bu başarısızlık bireysel olarak oyuncuların değil hocanındır.
Bir saysaniza oyuncuları,kimi beğendiniz? Hepsi kötüydü değil mi?
Bunda bir gariplik yok mu arkadaşlar.Bir takımda herkes aynı anda kötüyse suç kimindir??
Gole ihtiyacımız var takımda öyle değişiklikler yaptı ki forvet kalmadı!Çift forvet olmadı ilk yarı değiştirsene be adam.
Ne zaman soso onyekuru kerem üçlüsü girse mutlaka pozisyon buluyoruz.
Allah kitap aşkına soruyorum neden 60.dakika ve neden illa gol yememiz gerekiyor.Simdi hiç bir zırvalama benim umrumda değil zemin saha hakem boş bahane bunlar.Ankaragücü maçında hakem dedin Sivas'ta hakem+zemin dedin.
Şimdi ne diyeceksin ya? Haftasonu bu maçı alıp izleyecektik ama havlu attık zehir zembelek ettiniz gecemizi yeter artık
Yazıyorum yazıyorum içim soğumuyor.
Açıklama yaparken taylanda rahatsızlık yok demiştin dinlenme amaçlı kesmişsin hocam.Boyle bir şey olabilir mi ya?Ankaragücü maçında etebo iyice sivamasa daha taylani alacağın yoktu.

Sorgusuz sualsiz gereksiz yere bir sürü destekçisi varken gitmez. Biat edeni çok. Eline geçen her kaliteli futbolcuyu 2 ayda çürütüyor. Taktik yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt