Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapatın şu konuyu çarpılacaksınız Fatih Terim istifa denirmi lan
Fatih Terim o buz kovasının üzerinde oturup agzını burnunu buruştursa yeter
Allah yokluğunu göstermesin
Takıma gelince süper müthiş oynuyoruz tam saha pres yapıyoruz
iki maçtada şanssızlıktan puan kaybettik perşembe günü lazio nun içinden geçeceğiz.
Üç dört hafta sonra bu takım takır takır top oynayacak

Ya halen şu mantıkta taraftarların sayısı %50 üzeridir kime ne anlatıyorsunuz.
Akp=Fatih Terim aynı mantık biat kültürü maalesef ülkede başarısız olanın ipi hemen çekilmezse
işte enflasyon bu hallere takımda bu hallere düşer biz herşeyi hakediyoruz ülkece

Eskiden rakipler 2-0 önde olsalar bile çekinerek oynarlardı
Şimdi 2-0 geride olsalar bile maçı rahatlıkla çevirebileceklerini biliyorlar

Bugünlere kolay gelinmedi
4 yıldır ilmek ilmek işleyerek takımın içine etti

3 yıllık kaymaklı sözleşmeyi kapmış, burada istifa diyorsunuz
O parayı bırakır mı hiç ya
Şimdiye kadar ne zaman bıraktı???

Baştaki başkan başkan değil ki bir umudumuz olsun
Bırak Terim abisini kovmayı, daha Terim ona talimat veriyor

Az önce A spor’da hocam Morutan için savunmaya yardım etmedi diyerek çıkarttım dedi diğer konuda da Arda gibi tecrübeli oyuncuyu aradık dedi.

Sen gerçekten torun sev hocam, içimizdeki sana olan saygıyı kaybediyorsun. Morutan defansa yardım etmiyor diye soktuğun adam babel gibi defansla bir bağı olmayan hatta yaşı gereği yardım edemeyecek olan hatta ve hatta hücum olarak artısı dahi çok sınırlı olan bir adam bir parantezde Arda konusu, sen gerçekten bizim göremediğimiz neyi görüyorsun Arda’da inan beynim, fikrim , zihnim almıyor.
Kendine de yazık bize de yazık İSTİFA.

Az önce A spor’da hocam Morutan için savunmaya yardım etmedi diyerek çıkarttım dedi diğer konuda da Arda gibi tecrübeli oyuncuyu aradık dedi.

Sen gerçekten torun sev hocam, içimizdeki sana olan saygıyı kaybediyorsun. Morutan defansa yardım etmiyor diye soktuğun adam babel gibi defansla bir bağı olmayan hatta yaşı gereği yardım edemeyecek olan hatta ve hatta hücum olarak artısı dahi çok sınırlı olan bir adam bir parantezde Arda konusu, sen gerçekten bizim göremediğimiz neyi görüyorsun Arda’da inan beynim, fikrim , zihnim almıyor.
Kendine de yazık bize de yazık İSTİFA.
Hocam boşuna sinirlenip yıpratma kendini biz bu sene Allah'ın izniyle hem rakipleri hem Fatih hocayı yeneceğiz bu kadar emek çaba boşa gitmez inşallah.
Terim artık rakip bize ondan beklentim sıfır.
İleriki haftalarda oyuncu değişikliklerine rağmen maçı veremediğini görünce oyuna 9.yabanci almaya çalışacak bakalım buna müdahale etmeyip ihanete ortak olacak mı necayi ve Selçuk?

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

çok formsuzsun hocam. rahat rahat kazanacağımız maçı yaptığın hatalı müdahaleler ile resmen hediye ettin.

tek tek bakacak olursak çoğu arkadaşın da belirttiği gibi morutan'ın çıkması hataydı. defansa yardım demek illa defansa kadar gelip yardım da bulunmak değildir rakip atağa kalkarken baskı kurup top kaybına zorlamak da defansın ilk başladığı andır ki morutan da bunu yapıyor zaman zaman. ayrıca morutan ileriye gidip orta sahadan geri gelmeyen bir oyuncu da değil. yanlış bir karardı. öte yandan ilk yarıda 10'a yakın top kaybı yaparak rakibi atağa çıkaran kişi kerem'di. oyunu doğru okuyan bir hoca ilk iş kerem'i oyundan alırdı rakip ataklarını azaltmak için.

hadi morutan'ı geçtim. defans niyetiyle değişiklik yapıyorsak kesinlikle 6 numara özellikleri olmayan aytaç oyuna alınmaz. her ne kadar hataları olsa da 2 senedir 6'da kullandığın taylan var. ilk seçenek o olmalı. ha formunu beğenmiyorsan aslen ön libero olan sonradan stopere devşirilen alpaslan'ı koy aytaç yerine gene daha fazla katkı alırsın.

hadi bu iki hatayı geçtik, golü yedik 75'te muhammed'i aldın. forumda pek üzerine düşen olmadı ama muhammed ve halil ikisinin aynı anda sahada olduğu o 7 dakikalık kısa sürede trabzon'a güzel bir baskı kurduk, bir kaç pozisyona dahi girdik. ama gene hocam yerinde duramadı. halil'i çıkardı ve fişi çekti. tekrar trabzon oyuna ortak oldu

kısaca nerden tutarsan tut elde kalıyor değişiklikler. iddia ediyorum 90 dakika sıfır değişiklik yapsa bundan kötü olmazdı skor

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
çok formsuzsun hocam. rahat rahat kazanacağımız maçı yaptığın hatalı müdahaleler ile resmen hediye ettin.

tek tek bakacak olursak çoğu arkadaşın da belirttiği gibi morutan'ın çıkması hataydı. defansa yardım demek illa defansa kadar gelip yardım da bulunmak değildir rakip atağa kalkarken baskı kurup top kaybına zorlamak da defansın ilk başladığı andır ki morutan da bunu yapıyor zaman zaman. ayrıca morutan ileriye gidip orta sahadan geri gelmeyen bir oyuncu da değil. yanlış bir karardı. öte yandan ilk yarıda 10'a yakın top kaybı yaparak rakibi atağa çıkaran kişi kerem'di. oyunu doğru okuyan bir hoca ilk iş kerem'i oyundan alırdı rakip ataklarını azaltmak için.

hadi morutan'ı geçtim. defans niyetiyle değişiklik yapıyorsak kesinlikle 6 numara özellikleri olmayan aytaç oyuna alınmaz. her ne kadar hataları olsa da 2 senedir 6'da kullandığın taylan var. ilk seçenek o olmalı. ha formunu beğenmiyorsan aslen ön libero olan sonradan stopere devşirilen alpaslan'ı koy aytaç yerine gene daha fazla katkı alırsın.

hadi bu iki hatayı geçtik, golü yedik 75'te muhammed'i aldın. forumda pek üzerine düşen olmadı ama muhammed ve halil ikisinin aynı anda sahada olduğu o 7 dakikalık kısa sürede trabzon'a güzel bir baskı kurduk, bir kaç pozisyona dahi girdik. ama gene hocam yerinde duramadı. halil'i çıkardı ve fişi çekti. tekrar trabzon oyuna ortak oldu

kısaca nerden tutarsan tut elde kalıyor değişiklikler. iddia ediyorum 90 dakika sıfır değişiklik yapsa bundan kötü olmazdı skor

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Savunma sadece geriye adam yığarak olmuyor. Rakibe tehdit oluşturmak geride beklemesini sağlamak lazım. Topu kendi kalenden ne kadar uzak tutarsan iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt