Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kovulursa, yeni bir kanla bu seneyi kurtarabiliriz. Her geçen gün aleyhimize. Onu sadece taraftar gönderebilir. Bütün stad istifa diye bağırırsa başkan mecburen kovmak zorunda kalır. Başka türlü olamaz. Ama taraftar bunun bilicinde mi emin değilim.

Kovulursa, yeni bir kanla bu seneyi kurtarabiliriz. Her geçen gün aleyhimize. Onu sadece taraftar gönderebilir. Bütün stad istifa diye bağırırsa başkan mecburen kovmak zorunda kalır. Başka türlü olamaz. Ama taraftar bunun bilicinde mi emin değilim.
Bütün stad bağırmaz ancak çatlak sesler çıkacak bekliyorum. Yakında tribünlerde kavga görebiliriz

Geldiğinden beri rakiplerimizin bize karşı kaç tane maç çevirdiği ortadadır.Bu olay geçen sezon şampiyonluğu kaybetmemize neden oldu.Galatasaray öne geçtiği maçları kaybetmemelidir.Veya o maçtan en kötü 1 puan ile çıkmalıdır.Daha bir ton rezillik var da yazmaya gerek yok.Herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.3 yıldır hayatı taraftara zehir eden kişiyi biat tayfası ki buna medya da dahil yalakalalık yapmaya devam ediyor.O biatçı tayfası Galatasaray menfaatlerinden bahsedince insanı bir gülme alıyor.Daha büyük rezillikler yaşadığımızda 3 yıldır olduğu gibi yine kına yakarsınız.

Ben halen hocaya destek verılmesınden yanayım dun penaltı gol olsa ıstıfa dıyecekmıydık hayır bu takım genc kadro ustune koya koya gıdecek zamanla daha ıyı olacaz yapılacak 2 3 tane ıyı transferden sonra lıgde fark yaratır avrupa da ıddıalı hale gelırız besıktas macı kazandı tecrube eksıklıgımız var besıktas toplama takım avrupadan elenır sampıyon da olamazsa bu takım dagılır

Burak Elmas'ın 3 yıllık yapılanma planını destekliyorum fakat bu planlamayı Fatih Terim üzerine kurmak son derece mantık dışı bir karar..

Fatih Terim geçmişi başarılarla dolu fakat artık ununu elemiş eleğini asmış bir teknik adam.. Eski heyecanı yok.. Eski Oyun sezgisi ve "Adaleti" yok.. Antreman metodları artık günümüz futboluna uymuyor.. Futbol değişeli çok oldu!

Eskiden hagi, jardel, Kewell, Sneıjder, Drogba gibi oyuncular çıkıp tek başına sana maçı kazandırabiliyordu.. Ama artık futbol çok değişti!

Fatih terimin kafası eskide kalmış.. Günümüz futbolunu analiz edemiyor.. Hatta hiçbir futbol maçını izlediğini düşünmüyorum.. Kendi ligimizdeki maçların özetini bile izlemiyor emin olun!

Fatih terim neden eskide kalmış diyorum ? Çünkü söylemlerine lütfen dikkat edin; sürekli ocağı bekleyin, ağustosu bekleyin, eylülü bekleyin diyor.. Bu ne demek peki?

Çünkü fatih terim eskiden olduğu gibi 1 oyuncu çıksın maçı bana kazandırsın hayali kuruyor.. Ve o oyuncuyu bulmak ve transfer etmek için sürekli transfer dönemini bekliyor! Günümüz futbolunda kalmadı artık bu tür şeyler.. 20 yıl öncesinden kalmış demode oyun planını bize sistem, taktik diye izletmeye çalışıyor.. Bunları söylemekten dilimizde tüy bitti..

Jupp Derwall gibi sıfırdan alman ekolü genç bir hocayla yapabiliriz bu yapılanmayı! Burak Elmas'ın çok geç olmadan bunun farkına varması gerekiyor.

Galatasaray gibi Türkiyenin en çok kupa kazanan, en çok şampiyonluk kazanan ve en büyük kulübü, beşiktaş karşısında %40 oranla ve konyaspor maçında "Kendi Sahasında" %29 oranla top oynamaz! Bu kabul edilemez birşey! İnsanlar vasata alıştırılıyor görün bunu..

Çok geç olmadan ve kulübün imajı daha fazla zedelenmeden Fatih Terime teşekkür edilip ve plaket verilip yollar ayrılmalı..

Yönetimin kendi takdiridir. Kendi düşen ağlamaz. Galatasaray genel kurulu da takdir hakkını kullanir elbette. Bu işin yürümeyeceğini sezon başlamadan görmeleri gerekirdi.

Böyle başlık açan taraftarlar haklı bence. Çünkü neyi amaçlandığımızı anlatan bir hoca yok. Hocayı savunanlarda hocanın demeçlerinin aksini söylüyor.

Hocanın konuşmalarına bakarsak sürekli topun bizde olmasını, rakibi pas ile kendi sahasına hapis etmemizi istiyor. Hocayı destekleyenlerde rakibi durdurduğumuzu oyunu kitlediğimizi söylüyor.

Hoca City gibi olalım derken savunanlar geçen sene şl finalinde Cityi kitleyip şampiyon olan Chealsea gibiyiz diyor. Avrupa maçlarına bakarsak Chealsea olayı doğru. Rakibe oynama fırsatı veriyor ama savunma yönünde kitliyoruz biraz şansın yardımıyla istediğimiz sonuçları aldık. Ama hoca bunun aksini söylüyor. Bu yöndeyiz dediğini duymadım.

Ayrıca duran top konusunda zaten sıkıntılıyız takım boyuda çok uzun değil ama hala bir aksiyon geliştiremedik oraya. Daha önce saracci duran toplarda Muslera'nın boş bıraktığı köşede kale çizgisinde bekliyordu. Mesala bugün Yedlin orada beklese Larin'in golünü yemezdik. Ama daha var 4-5 maç daha aynı yerden gol yiyince hoca oraya bir oyuncu koyar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt