Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rüyamda yenildiğimiz bi maçın ardından basın toplantısında karşı karşıya geliyoduk

Yine iyiyiz müthişiz diye sallarken aldım sazı elime ve ben sizi en çok eleştiren kişiyim,hatta forumda size defolmanız gerektiğini bile yazdım dedim ve kaskatı kesildi,gülen yüzü hemen asıldı,peki neden böyle düşünüyorum diyip başladım hatalarını bir bir sıralamaya

Ben sıraladıkça ftnin erayın muhabirlerin beti benzi atıyor,toplantının adrenalini bayağı bi yükseliyor,ben hakan arıkan görmüş liverpool gibi saldırırken ft ise sinan engin modunda takılıyordu

Biraz uzun konuşmuştum,sebebide tek bir hatayı dahi es geçmeyip dile getirmekti,sözlerim bitmiş ve herşey durmuştu,o an kendi kendime samet bu anca rüyada olur bu fırsatı bize vermezler dedim ve birden uyandım (s.engin uyku caps)

Rüyamdada olsa hatalarını yüzüne karşı çat çat söylemek acayip rahatlattı beni :)

Ahiretliğiz ahiretlik
O zamana kadar

Gerçekten şu genç oyuncu grubunu araya vermemek için Fatih Terim 'in bırakması gerekiyor. Dün Mohamed'e kafayı takmıştı bugün Morutan 'a Allah bilir yarın kim olacak kurbanı

Avrupa'daki oyun bizi aldatıyor. Ligde aynı hataları yapmaya devam ediyor hoca. Değişen hiçbir şey yok. Her hafta başka bir oyuncu suçlu ama kendisinde hiç hata yok.

Siz rotasyon falan yapmayın mümkünse taKtik falan da yapmayın... Ciddi söylüyorum kura ile 11 belirleyin çocuklar kafasına göre takılsın en az bu kadar puan toplanırdı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt