Fatih Terim ve Muslera, Taraftarın Sabrını Taşırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1b219c63f7ca4d0e807f1e7aaf3fba60.jpeg

Galatasaray, sahasında oynadığı Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'ndaki ilk maçında da St. Johnstone'la 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın sonunda sarı-kırmızılı taraftarlar teknik direktör Fatih Terim ve Kaleci Fernando Muslera'ya sitem etti. Birçok taraftar deneyimli hocanın artık takımı bırakma zamanı geldiğini düşünürken, bir kısım taraftar da hocanın sadece formsuz olduğunu belirtti.

Muslera'ya Tepki

Galatasaray'da Fernando Muslera, performansıyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Deneyimli eldiven sarı-kırmızılıların Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda oynadığı iki PSV maçına da hatalarıyla damga vururken Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda St. Johnstone karşılaşmasında da kırmızı kart görüp, penaltıya sebebiyet verdi. Uruguaylı kaleci, Galatasaray'ın Avrupa'da kaderini etkileyen bu hatalardan sonra taraftarların hedefi haline geldi.
muslera-nin-hatalari-taraftarin-sabrini-tasirdi-14312421_5776_m.jpg

muslera-nin-hatalari-taraftarin-sabrini-tasirdi-14312421_8705_m.jpg

muslera-nin-hatalari-taraftarin-sabrini-tasirdi-14312421_1253_m.jpg

muslera-nin-hatalari-taraftarin-sabrini-tasirdi-14312421_7457_m.jpg

TARAFTAR, FATİH TERİM'E PATLADI
Karşılaşmanın ardından Avrupa'da arka arkaya alınan başarısız skorlar Galatasaray taraftarını isyan ettirdi. Fatih Terim'e yönelik tepki dolu paylaşımlarda bulunan taraftarlar Fatih Terim'i istifaya davet etti.

İlk maçta rakibini farklı yenip İskoçya'ya rahat bir skorla gitmek isteyen sarı-kırmızılı takımın bu isteği gerçekleşmezken tur şansı da zora girdi.

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_7226_m.jpg

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_3014_m.jpg

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_9490_m.jpg

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_1602_m.jpg

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_2950_m.jpg

fatih-terim-galatasaray-taraftarini-isyan-14312390_5921_m.jpg

Haberler

Abartmamak gerekiyor artık ya.
Bakın ben 4 senedir hocayı yerden yere vuruyorum ama el insaf.

-Bakın bu bir dramdır.

-Babel denen topu alıp duran adam hücum gücümüzü oluşturuyor.

-Ömer denilen kerkenez Muhammed varken yerden oynuyor Muhammed çıkınca havadan atası geliyor.
Sonra takımın ilk 11'inde daha 3.maçına çıkan Aytaç, iki yeni bek, Berkan toplam 4 yeni oyuncu var.

-1 aydır sakat olan Taylan yeni katıldı..
-Muslerayı da anlıyorum ayağını koruyor nasıl acılar çekti atlatması zaman alacak luyindama 1.5 sene oldu anca kendine geliyor.

-Duran toplarda iki maçtır acayip değişim var kafa vuruyoruz artık.
Geçen sene eleştirdik evet ligin ortası mehter marşı oynuyordu herifler ama bu sene bariz bir iyileşme var.

Bazı hastalıklarımız var sürekli yan ve geri pas gibi bu kangrenleri kesemiyoruz onları eğer kesersek sadece ofans düşünen bir takıma doğru dönüşüyoruz.
Takımda değişim gözle görünüyor.

Kerem her türlü yer bulur kendine. İhtiyacımız olan çok net 2 tane kanat oyuncusu bunu artık anlamamız lazım.

Yapılması gerekenleri söyleyeyim
Çok net bir şekilde Caner ve Emre mor ikisi bonservissi olacaksa maaşları 600 bin Euro'ya kadar kesinlikle kadroya katılmalı.
Üzerine scout transferi olarak iki tane de genç hızlı siyahi kanat almalıyız bunun biri skorer olursa iyi olur.
Gedson ile halilde transferin sonuna kadar yoklanmalı oluyorsa olmalı olmuyorsa da alternatif belirlenip kiralık 2 tane oyuncu alınmalı.
Halil türk olduğu için elimizi temiz rahatlatır 5-6 bonservis bilr yoklanabilir.

Hayır bu ne koltuk sevdası anlamadım ki, maç izleyecek halimiz kalmadı köy takımını bile yenemiyoruz daha Fatih Terim çıkıp vay şöyle vay böyle bahane buluyor

Ne olsun istiyor anlamıyorum ki, işler kanlı bıçaklı olana kadar devam mı etsin ?

Evet muslera cok formsuz basladi ama arkasinda duran yedek kaleciye bakiyorum Berk midir nedir her mac iki tane hatali gol yiyecek bir tipe benziyor, muslera kac yildir bu takimda, insan hic mi yerli genc bir kaleciyi yetistirmez? Arkadas bunun sakatligi var formsuzlugu var bilmem neyi var, son yillardaki yedek kalecilerimize bakarsak hepsi laf olsun diye transfer edilmis, bu nasil sacmalik plansizlik?

Evet muslera cok formsuz basladi ama arkasinda duran yedek kaleciye bakiyorum Berk midir nedir her mac iki tane hatali gol yiyecek bir tipe benziyor, muslera kac yildir bu takimda, insan hic mi yerli genc bir kaleciyi yetistirmez? Arkadas bunun sakatligi var formsuzlugu var bilmem neyi var, son yillardaki yedek kalecilerimize bakarsak hepsi laf olsun diye transfer edilmis, bu nasil sacmalik plansizlik?
Dün bunu düşündüm ama gerçekten çok zor. Muslera sakatlanma, kırmızı kart vs. Olmazsa ligte full forma giyen bir kaleci. Arkasına kaleci yetiştirmek çok zor çünkü gelecek kaleci yedek kulübesinde oturacağına emin. Rekabet etme şansı yok.

Mesela Okan Kocuk. Bana göre çok yetenekli hatta bize Muslera'yı aratmayacak bir kaleci. Sadece biraz zaman verilip sürekli oynatılmalı. Ama muslera iyileşir iyileşmez direkt kaleye geçti ve Okan yedek kaldı. Kendisi de bu genç yaşında oynamak istediği için gitti

Bundan dolayı Muslera bırakıyorum diyene kadar bizim arkada bekleyen iyi bir Kalecimiz kesinlikle olmayacak.

Mesela Mert Günok. Akıllı bir insan asla Galatasaray'a gelmez. Beşiktaş 'ın teklifini kabul eder. Çünkü banko 11 oynayacak. Bizde banko 11 asla oynayamaz.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün bunu düşündüm ama gerçekten çok zor. Muslera sakatlanma, kırmızı kart vs. Olmazsa ligte full forma giyen bir kaleci. Arkasına kaleci yetiştirmek çok zor çünkü gelecek kaleci yedek kulübesinde oturacağına emin. Rekabet etme şansı yok.

Mesela Okan Kocuk. Bana göre çok yetenekli hatta bize Muslera'yı aratmayacak bir kaleci. Sadece biraz zaman verilip sürekli oynatılmalı. Ama muslera iyileşir iyileşmez direkt kaleye geçti ve Okan yedek kaldı. Kendisi de bu genç yaşında oynamak istediği için gitti

Bundan dolayı Muslera bırakıyorum diyene kadar bizim arkada bekleyen iyi bir Kalecimiz kesinlikle olmayacak.

Mesela Mert Günok. Akıllı bir insan asla Galatasaray'a gelmez. Beşiktaş 'ın teklifini kabul eder. Çünkü banko 11 oynayacak. Bizde banko 11 asla oynayamaz.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O vakit yetenekli bir genc kaleci bulup direkt oyniyacagi bir takima bir iki yil kiralik göndermemiz gerekirdi. Veya en azindan simdi yapmamiz gerek, muslera futbolu birakip gidince vay yerine yabanci bulak yerli bulak dersek cok gec kalmis olacagiz

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

-Bakın bu bir dramdır.

-Ömer denilen kerkenez Muhammed varken yerden oynuyor Muhammed çıkınca havadan atası geliyor.
Sonra takımın ilk 11'inde daha 3.maçına çıkan Aytaç, iki yeni bek, Berkan toplam 4 yeni oyuncu var.

-Muslerayı da anlıyorum ayağını koruyor nasıl acılar çekti atlatması zaman alacak luyindama 1.5 sene oldu anca kendine geliyor.

Geçen sene eleştirdik evet ligin ortası mehter marşı oynuyordu herifler ama bu sene bariz bir iyileşme var.

Bazı hastalıklarımız var sürekli yan ve geri pas gibi bu kangrenleri kesemiyoruz onları eğer kesersek sadece ofans düşünen bir takıma doğru dönüşüyoruz.

Kerem her türlü yer bulur kendine. İhtiyacımız olan çok net 2 tane kanat oyuncusu bunu artık anlamamız lazım.

Çok net bir şekilde Caner ve Emre mor ikisi bonservissi olacaksa maaşları 600 bin Euro'ya kadar kesinlikle kadroya katılmalı.
Üzerine scout transferi olarak iki tane de genç hızlı siyahi kanat almalıyız bunun biri skorer olursa iyi olur.
Gedson ile halilde transferin sonuna kadar yoklanmalı oluyorsa olmalı olmuyorsa da alternatif belirlenip kiralık 2 tane oyuncu alınmalı.
Halil türk olduğu için elimizi temiz rahatlatır 5-6 bonservis bilr yoklanabilir.

Renktaşım ne yaptın sen yahu.
Bahaneleri sıraladın, sonra çözüm olarak Emre Mor ve Caner'i sundun.

Yazdığın 39 bin iletiye yazık.
Mor ve Caner bize ne verebilir ki.

Gscimbom mobil

-Bakın bu bir dramdır.

Emre Mor bile fark yaratirdi o derece, bak o aptal herif bile.
Zaten kafasi düzelse iyi isler yapar ama Emre gelesine kadar bize Henry lazimdi

Renktaşım ne yaptın sen yahu.
Bahaneleri sıraladın, sonra çözüm olarak Emre Mor ve Caner'i sundun.

Yazdığın 39 bin iletiye yazık.
Mor ve Caner bize ne verebilir ki.

Gscimbom mobil
As düşünme, oyuncu çeşitliliğine ihtiyacımız var. Emre mordan beklentim yok aslında ama en azından dursun enteresan bir gerizekalı kendisi 500 bin euroyu kötürüm emre taşdemire veriyoruz kendisi saf yetenek belli olmaz.
Caner ise kendisini net sevmiyorum ama her sene 10 asistle ulaşabilen bir oyuncu.
As olarak demiyorum zaten yedek olacaksa Aytaç, alparslan gibiler değil de caner gibiler olmalı. Gözünü kapat ve hayal et şimdi dk 72. Orta saha veya beki çıkaracaksın Ömer ve Caner var e yabancı sınırı da var ki başka bölgeye yabancı sokmak için bir türk sokman lazım öyle angut bir kural. Hangisinin olmasını isterdin koşarak çizgiye kadar gidip kaptıran Ömer mi? Yoksa topu hemen alıp kalan sürede en az 10 tane ceza sahasına orta açabilen caner mi.

Teker ediyorum biri daha teki tane siyahi kanat alınmalı yanlarına da caner + mor

Sonuca gelirsek ama boşa konuşuyoruz ne geçen sene o kadar istenmeye gelmeyen caneri alır hoca nede şans verip boka saran mor'u.

Elimiz kolumuz bağlı haldeyiz. Gurbetçi kovalasak bari.

Ne Henry'si ya. Hayalet gibi dolaşırdı dün sahada o. En ufak fiziki müdahalede yerden kalkmayan bir adam. Hep iyi anılarıyla anıyorsunuz futbolcuları.
Yalnız dün elimizde bir tane oynyekuru olsa en az 2 gol daha atmıştık, sağdan kale direğine gelen ortalarda bom boş izledik.
Bunlardan birisini Kerem birini Bob Marley yaptı. Aynısının benzeri soldan sağa oldu. Standart bizim Avrupalılardan sürekli yediğimiz pes 13 golü için 4 pozisyon yakaladık aslında ama orada kimse yoktu sorun işte oraya birini sokabilmek ki soktuğunda maçın fişini çekiyorsun.
Keza Aytaçın iki kere, 1 kere de Patrick defansın arkasına attığı muhteşem ince toplar da tam Onyekuruluktu.
Bu sene bu pozisyonları bolca yaşayacağız kerem hiçbir zaman orada olmayacak çünkü kendisi daha orta sahaya yakın oyunun içinde.

Üst Alt