Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya Sevk Edildi!

Bu arada hoca Serkan Çınar ve Bülo için ne demişti? O noktayı unutmuşum ben oradan sıkıntı çıkabilir.

Esasen geçen seneye bakmak lazım. Geçen sezon sonu hazırlanan senaryo sonrası her maç böyle. Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar gibi değerli iki hakemden başladılar. Bu iki hakem itibarlı hakemlerdir. Galatasaray'ı yalnızlaştırılmaya yönelik algılaştırma yapılıyor. Galatasaray'a camiasına sesleniyorum. Bunun karşısında camia olarak bütün olmak gerekir. Çünkü tüm maçlara bakınız. Bugün maçta Galatasaray adına bir şey yok. Böyle bir şey var ki emek boşa. Bu kadar mesai, fedakarlık hiç sayılıp başka algılar yaratılmaya çalışıldıkça ve siz hedef gösterirseniz gelinen durum budur

Buradan bir şey çıkaramazlar herhalde

fiziki saldırı filan yok laf soktu sadece mac cezası filan cıkmamalı en fazla para olmalı laf söyleyene ceza cıkarsa gecen hafta rızada almalıydı fırata demedigini bırakmadı

Sahada yenemeyeceklerini anladılar, saha dışı artniyetli uygulamaları dile getirenlere ceza vermek istiyorlar. Türkiye'de yöneticilik anlayışı bu işte. Kim tehdit oluşturursa, kim 'benim' ya da 'bizim' planlarımıza karşıysa ona ceza verelim.

Ne bir gelecek planı, ne bir tutarlı fikirler... Kendi odaklı, kazanma odaklı, tutarsız fikirlerle yaşayıp duruyorlar. Hiçbir şey inşa edilmiyor böylece. İlkel korkularını tatmin etmek için saçma sapan hareketler yapıyorlar.

Erol bedir de sportmenliğe aykırı açıklamalar dolayısıyla sevkedilmiş. Ulan Terimin açıklamalarıyla o açıklamalrı aynı tefeye koyanların!!!!

Ama gerçekten yeter artık. Bunun olacağını tahmin ediyordum zaten. Ama herkes konuşuyor herkes birşey söylüyor en büyük cezayı hep Terim alıyor. Gerçekten yeter. Sıktı artık
yali cocugu cikiyor planli seyler oluyor diyor ceza yok
fiko cikiyor son 2 yil lig saibeli diyor ceza yok

bizim hocamiz bunlarimi belliyor konusmasiyla ceza veriyorlar. cezalik birseyde yok

Bir de tedbirsiz sevk etmiş şerefsizler, hafta sonu maç olsa Perşembe toplanıp tedbirli sevk eder, hafta sonu çıkarmazlardı. Milli maç arası olduğu için bakın adiliz demeye tedbirsiz sevk etmişler. Siz bu kadar kötü, artniyetli, şerefsiz olduğunuz için biz yine başarılı olacağız, siz de ağlayacaksınız. Allah'ın adaleti şaşmaz.

Üst Alt