Fatih Terim, Yönetimden Sağ Bek Transferi İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Yönetimden Sağ Bek Transferi İstedi!

1625059642526.png

Geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen DeAndre Yedlin'in idmanlardaki ve Dinamo Bükreş maçındaki performansından memnun olmayan teknik direktör Fatih Terim yönetimden sağ bek transferi istedi.

Yönetimin Fulham formasını giyen Kenny Tete'yi ilk hedef olarak belirlediği öğrenildi.

İngiliz ekibinin Premier Lig'den düşmesi sonrasında Holllandalı yıldız gözden çıkardığı belirtiliyor. Galatasaray yönetiminin hedefi, 25 yaşındaki futbolcuyu satın alma opsiyonuyla beraber 1 sezonluğuna kiralamak.

Skorer

valla yönetimden sol bek, 2 ortasaha, sağ kanat, 10 no felan da istiyoruz da, el öptürme fasılları henüz bitmediği için sıra gelmedi.

Once Omar'i istedi, bir kaza oldu neyse herif gitti bitti maalesef (gerci ben onu da begenmiyordum). Sonra Yedlin'i iste, 6 ay oldu ve begenme simdi yeniden sag bek iste. 1 senede bir takim dusunun ayni bolgeye 3. defa transfer bakiyor.

Ozet: sag bek lazim ama lutfen sadece hizli biri degil, kafasi olan teknik bir sag bek alin.

Yahu sürekli adam alınıyor o bölgeye. Yedlin bu ligde iş yapabilecek bir oyuncu kullanmasını bil verim al. Hücumda çok fazla eksiğimiz var öncelik orası olmalı.

Once Omar'i istedi, bir kaza oldu neyse herif gitti bitti maalesef (gerci ben onu da begenmiyordum). Sonra Yedlin'i iste, 6 ay oldu ve begenme simdi yeniden sag bek iste. 1 senede bir takim dusunun ayni bolgeye 3. defa transfer bakiyor.

Ozet: sag bek lazim ama lutfen sadece hizli biri degil, kafasi olan teknik bir sag bek alin.
Tabi o sırada elimizde Linnes ve Şener de vardı

Üst Alt