Fatih Terim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2010 yılında kurulan ama aktif olmayan scout birimini harekete geçiren, organize eden, Utkucan'ı başa getiren, sonrasında önerdikleri topçulara, ekibin seçimlerine güvenen hocamızı tebrik ederim. Mustafa Demirtaş bir videosunda davinson sanchez'i kolombiya günlerinden itibaren takip ettiğini ve önerdiğini söylemişti. Fatih Hoca olsaydı kesin aldırırdı diye ekledi. Ekibe güvenmek önemli bu noktada. Ekonomik koşulların el verdiği ilk sezonda istediğimiz gibi bir planlama geldi eksik olsa da.

Absürt bir şekilde modern futbol oynamalıyız, avrupalı td gerekli diyen tipler aynı zamanda neden topla çıkmaya çalışıyoruz, uzun vuralım, defanstan şişirelim falan gibi argümanlarla karşınıza gelebiliyor. Dolayısıyla çok zamanımız yok hemen bam bam bam oynamaya başlamalıyız. Genç, deneyimsiz kadro eleştirileri 2-3 maç sonra gelmeye başlar yoksa.

Artık sendeyiz hocam lami cimi yok Galatasaray gibi rakiplerin kafalarına vura vura özlediğimiz Galatasaray ı sahada göster bize artık . Takım başarıya aç artık umarım sen de yeteri kadar acıkmışsındır başarılara . Yönetim ve taraftarı arkana alınca neler yapabildiğini bütün dünya biliyor arkandayız hocam ...

Yönetim ilk transfer döneminde gecer notu fazlasiyla aldi diyebiliriz. Artik top Fatih hocada.

3M'yi yeniden hayata döndürmesi gerekiyor.

MUSLERA
MARCAO
MOSTAFA

bunlar form durumu olarak zirveye cikmali, pas oyununa son verilmeli ve daha garanti bir oyun oynanmali. Gerekirse dan dun ileri vurun ama su pasla cikma olayini abartmayin. Rakibe asist yapmaktan vazgecmek lazim. Durduk yere kendi kalemize gol atiyoruz.

Yönetim ilk transfer döneminde gecer notu fazlasiyla aldi diyebiliriz. Artik top Fatih hocada.

3M'yi yeniden hayata döndürmesi gerekiyor.

MUSLERA
MARCAO
MOSTAFA

bunlar form durumu olarak zirveye cikmali, pas oyununa son verilmeli ve daha garanti bir oyun oynanmali. Gerekirse dan dun ileri vurun ama su pasla cikma olayini abartmayin. Rakibe asist yapmaktan vazgecmek lazim. Durduk yere kendi kalemize gol atiyoruz.
Kesinlikle öyle.

Bahanesi yok artık bu işin. Transferler iyi görünüyor. İnşallah iyi futbol oynatır FT. EL'de en az 3. olmamız gerekli.

Gönül ister ki bu yeni ekibin kaymağını kendisi yesin. Güzel futbol ve şampiyonluklarla veda etsin. Ama işler ters gider de ayrılırsa eskisi kadar umutsuz değilim. Yeni yönetim, acemilik döneminde dahi olsa prensiplerine bağlı ve ne yaptığını bilen bir görüntü verdi. Böyle yönetileceksek gözüm arkada kalmaz.

Bu sene Avrupa da ümidim yok; gerçekten zor bir gruba düştük EL için. Takım ışık verse yeterli EL de bu sene. Lig için şampiyonluğu kovalarız sonuna kadar.

Yönetim fena iş çıkarmayarak gelecek muhtemel eleştiri oklarını terime yönlendirdi.artık pek bahanesi kalmadı.Burdan iyi ekmek çıkaramazsa körü körüne savunanlar hariç kimse gözünün yaşına bakmaz.

Hocaya bahanen kalmadı diyenleri görüyorum .

Size bu yetkiyi kim verdi hayırdır arkadaşlar .

Galatasarayın 22 şampiyonluğu var .Bu şampiyonluklardan daha fazla olması için uğraşılan güzel bir oluşum kurmamız gerekir.Bunun içinde vakite ihtiyacımız var diyen efsanemize nasıl olurda bu vakiti vermezsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt