Fatih Terim - Sayfa 436 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takımın yıllardır güç ve dayanaklılık antrenmanı yapmadığı bariz ortada. Halil daha dk 25 ellerini beline bağladı, Taylan desen 45. dk'lık oyuncu takımın son dakikalarda gol yemesi fiziksel yetersizliğinden. Akbaba bile kendini buldu Alanya'da, 90 dk enerjik bir adam haline geldi. Bizde oyuna 75'te girip maçı zor bitiriyordu. Fenerbahçe kadrosu kaliteli olduğu için İsmail Kartal'la bile ivme yakalayabildi. Hem 25 küsür milyon euro para çöp oldu hem düşme hattına girdik. Hayatımdaki en mutlu anları senin sayende yaşadım ama oyun biterken sahneyi çok kötü terk ettin.

Forum'a yazmam teknik hatalardan dolayi 20 dakika falan mumkun olmadi. Site bildigin kilitlendi. Şükür ki kilitlenmiş. Yoksa hoca.... Neler yazacagimi ben bile suan tahmin edemiyorum. Permanent ban yeme durumum mevcut olurdu.

Bu kadro senin eserin. Simdi git yalaklarin ile yonetim istifa diye bagirip Fatih Terim tezahuratlari yaptırmaya devam et.

Sen tasalanma hocam!

Müthiş pas futbolu ve geriden oyun kurma emanetin İmparratorrent hocamla emin ellerde!

Umarım bu akşam maçı izleyip kurduğun kadroyla gurur duymuşsundur hocam.

Şu an eminim çok mutludur.
Ve şundan da eminim ki Burak Elmas yolları ayırmak istediğinde kendisi için bir fırsat doğmuştur çünkü kendisi de bu kadrodan bir şey olmayacağını anlamıştı. Sırf Fener maçında sorumlu gözükmemek için kendini attırdığı gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt