Fatih Terim'den Bomba Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Heis gercek 1 imparator sevdalisiydi o ise hosgeldin diyoruz.

zlKLqmkUHESPayxCA5pbGQ.jpg

Bazı futbolcular ve Fatih Terim arasında bu denli sorunlar varsa işi fazla uzatmanın kimseye bir faydası olacağını düşünmüyorum işin açıkçası.

Ya kararının arkasında duracak, teknik direktör olduğu müddetçe bu oyuncuları kadroya almayacaktı, ya da istifa edecekti. Fatih Terim' e bu yakışırdı.

Kendine yakışanı yaptı.Malum karaktersizin teki.:mad:

Hem millet ile dalga geçer gibi ben milletten özür dilesinler demedim , ben kadroya almam demedim diyor

Hemde kadro içime sinmedi , kadroya aldım ama gönlüme almadım diyor ?

Romantik Dram filmlerinde yok böylesi bence.

Ben bu cümleden 2 yorum getirebiliyorum hangisi doğru ?

1. Ben kadroya almıyacaktımda hatırını kıramadığım birileri istedi aldım mı ?

2. Beyler ben aslında sizi almayı hiç düşünmüyodum ama işler sarpa sardı gelin bizi kurtarın mı ?

Bu milli takımın ne Ardaya ne Burağa ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Arda top mu oynuyor Milli takımda ? Burak zaten her topu öldüren bir adam.

Ben genç oyuncuları başarıya aç hırslı oyuncuları yeni bir jenerasyonu tercih ederdim....

Yapsana abicim Savunmayı

Ömer-çağlar veya Ömer-Atınç Çağlarda Atınçta Uzun boylu güçlü defanslar. potansiyelleri var.

2 side hem Milli takım tecrübesi kazansın hem Ömer abilerinden birşeyler öğrensin. Beğen beğenme adam şamp. ligi ve Alman ligi tecrübesi olan Avrupada piyasası olan bir adam.

Belki 1 turnuva kaybederiz ama gelecek 5-6 turnuvada sağlam 2 stoper kazanırız. belki 10 yıl stoper ihtiyacımız kalmaz.

Ahmet çalıkdan bir cacık olmaz.

sen hala mehmet topal , selçuk peşindesin.

kes artık selçuğu mehmeti.

Oğuzhan hakan emre mor tolga ozan yunus cengiz dahada çağarmadığın mehmet ekici Yusuf Erdoğan gibi.

bunları ilk 11 de dene alıştır bunlardan en iyisini bul.

ne işin var volkan la Ardayla yemişim basınını .

Baskı kur ısrar et ikna et Tolgay gibi adamı Almanyadaki gençleri.

Forvette hala ne işin var Burakla ?

İsterse 3 maç üst üste kötü oynasın sen ısrar et Enesde cenk de.

Yok abicim bizde bu atır gönül ve papaz anlayışı bitmeden

hak edene Hak ettiği değeri vermeyi öğrenmeden işimiz zor

Oğuz Çetin gibi vasıfsız bir adamı adamdan sayıp bu kadar laf söylemesine şaşırdım açıkçası.
Onun dışında umarım milli takım toparlanır, Terim'i tekrar bizim takımda görmek istemiyorum.

Hem millet ile dalga geçer gibi ben milletten özür dilesinler demedim , ben kadroya almam demedim diyor

Hemde kadro içime sinmedi , kadroya aldım ama gönlüme almadım diyor ?

Romantik Dram filmlerinde yok böylesi bence.

Ben bu cümleden 2 yorum getirebiliyorum hangisi doğru ?

1. Ben kadroya almıyacaktımda hatırını kıramadığım birileri istedi aldım mı ?

2. Beyler ben aslında sizi almayı hiç düşünmüyodum ama işler sarpa sardı gelin bizi kurtarın mı ?

Bu milli takımın ne Ardaya ne Burağa ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Arda top mu oynuyor Milli takımda ? Burak zaten her topu öldüren bir adam.

Ben genç oyuncuları başarıya aç hırslı oyuncuları yeni bir jenerasyonu tercih ederdim....

Yapsana abicim Savunmayı

Ömer-çağlar veya Ömer-Atınç Çağlarda Atınçta Uzun boylu güçlü defanslar. potansiyelleri var.

2 side hem Milli takım tecrübesi kazansın hem Ömer abilerinden birşeyler öğrensin. Beğen beğenme adam şamp. ligi ve Alman ligi tecrübesi olan Avrupada piyasası olan bir adam.

Belki 1 turnuva kaybederiz ama gelecek 5-6 turnuvada sağlam 2 stoper kazanırız. belki 10 yıl stoper ihtiyacımız kalmaz.

Ahmet çalıkdan bir cacık olmaz.

sen hala mehmet topal , selçuk peşindesin.

kes artık selçuğu mehmeti.

Oğuzhan hakan emre mor tolga ozan yunus cengiz dahada çağarmadığın mehmet ekici Yusuf Erdoğan gibi.

bunları ilk 11 de dene alıştır bunlardan en iyisini bul.

ne işin var volkan la Ardayla yemişim basınını .

Baskı kur ısrar et ikna et Tolgay gibi adamı Almanyadaki gençleri.

Forvette hala ne işin var Burakla ?

İsterse 3 maç üst üste kötü oynasın sen ısrar et Enesde cenk de.

Yok abicim bizde bu atır gönül ve papaz anlayışı bitmeden

hak edene Hak ettiği değeri vermeyi öğrenmeden işimiz zor
Senden iyi komünist olur

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Hocam benim be, nasıl da vermiş ayarları.

Olacaktı Trabzon macinda sahada. Fırat Aydinus'u sahaya gomerdi de ezdirmezdi bizi o tetikciye.

Özledik valla hocam, :(

Riekerink'e saygısızlık yapmamak için kırk takla atmış ama o da biliyor Galatasaray taraftarlarının onu nasıl takımın başında istedigini.

Konusmanin genel itibariyla dogru mesajlar verdigini dusunsem de , iki hata var

1- cok geveleyip hala bazi seyler benle kalir deyip esas olayin ne oldugunu soylememesi

2- emre nin cezasini bilmeyenler cumlesi , bu cumleyi soyluyorsan mactan onceki basin toplantisinda da benzer bir hatayi yapmayacaksin mesela demeyeceksin "gecen elemelerde de 3 macta 1 puandaydik , onu da estonyadan alabilmistik" diye

biri de cikar der ki "basinda oldugu milli takimin puan aldigi ulkeyi bilemeyen bir adam ulke futbol direktorlugune soyunmus.." , o zaman cevap veremezsin

geri kalan sozlerine ise katiliyorum

Hayatik boyunca ben boyle bir geri vitea gormedim. Bayragini tasidigi zihniyetin clonu olmus resmen.
Ben onu demedim bunu dedim tabi tabi. Adamlar icin milli formayi giymek seref isidir bile dedin hani. Milletin yuzune cesurca soyleyemeyip kiliktan kılığa giriyorsun. Yazik kos kocaman terim ayaklar altina dustu resmen. Oguz ile de konusmayi suslemis simdi 5 ay oguzu konusur medya

Fatih Terim'in eski tarzına dönmesi gerektiğini dün maç başlığına yazmıştım. Yine yazayım, benim ondan tek beklentim o çünkü.

Fatih Terim'in köpeğe 'köpek' dediği zamanki haline dönmesini istiyorum. Göze göz, dişe diş..

Kendisini belaltı eleştirenlere de aynı şekilde cevap vermesini istiyorum. Aynı Osman Tanburacı'yı zamanında telefonla arayıp "senin bıyığını s...rim, akıllı ol" demesi gibi. Ben bu Fatih Terim'i görmek istiyorum.

Yavaş yavaş da eskiye dönüyor anladığım kadarıyla. Umarım aynı şekilde devam eder. Ortalık ite köpeğe kaldı çünkü.

Terimi bireysel acidan sevmiyorum, her lafa da boyle basliyorum cunku hakkaten oyle

fakat bahsettiginiz stile donemez , cunku terim artik bir divan kurulu uyesi klubumuzde

buradaki elestirilerde de bunu goz onunde bulundurmak gerekir cunku terim hem kongre uyesi hem de divan kurulu uyesi

futbol direktorlugunden ote adamin boyle bir apoleti var , unutulmasin bu

Terimi bireysel acidan sevmiyorum, her lafa da boyle basliyorum cunku hakkaten oyle

fakat bahsettiginiz stile donemez , cunku terim artik bir divan kurulu uyesi klubumuzde

buradaki elestirilerde de bunu goz onunde bulundurmak gerekir cunku terim hem kongre uyesi hem de divan kurulu uyesi

futbol direktorlugunden ote adamin boyle bir apoleti var , unutulmasin bu

Her divan üyesini bas taci edeceksek isimiz var. Öyle divan üyeleri var ki, cigerini kediye versen yemez, o kadar gereksiz yani. Yemisim bu divan üyeligini, kongre üyeligini, hele de bizim kulübün su igrenc yapisindan dolayi kongre / divan üyesi olunmasi var ya, resmen öteki tarafa bilet alanlara veriyorlar üyeligi, yas ortalamamiz 125 falan. Su jenerasyon ölseydi de bi ufkumuz genisleseydi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Hocayı severim, sayarım. Yalnız Emre Belözoğlu denilen karaktersizi, bu ülke futboluna yamamaya çalışmasının vebali altında kalır. Ülke futbolu bu adamdan kurtulmaya çalışırken, yapılanlara bak. Şu ülkede hiç mi dürüst, adil bir şey olmayacak arkadaş. Herkes de bir oyun. Dün bahsettiği ihanetin babasını da biz Galatasaray taraftarına yaptı. Severiz ama, unutmayız.

Murata katiliyor hatta arttiriyorum ,bazimiz sevmez de .. Hem de hic

ama iste adam gelmis divan kurulu uyesi olmus , bizim hiyearside bu adama laf soyleme haddimiz yok , o statuye erismis cunku

teknik elestirileri yapabiliriz ama kisilik su bu elestirisine istesem de giremiyorum , adam karsimda bir kongre gunu cikip da "terim olmami unut ben divan kurulundayim" derse soyleyecek lafim kalmaz cunku

Üst Alt