Fatih Terim'den Burak Elmas'a Tazminat Cevabı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Burak Elmas'a Tazminat Cevabı

1641892745123.png

Terim'in Sportif AŞ ve Sportif Direktörlük için ret cevabı sonrası Başkan Burak Elmas: "Hocam sözleşmendeki sana karşı olan yükümlülüklerimiz neyse yerine getireceğiz" deyince, İmparator da "Bak şimdi ayıp ediyorsunuz. Bunu duymamış olayım. Ben sözleşmeleri imzalarken, tazminatı hiçbir zaman düşünmedim. Bugüne kadar Galatasaray’dan bir lira tazminat almadım almam da. Benim yanımda tazminattan bahsetmeniz hakarettir. Sakın böyle bir şeyi aklınızdan geçirmeyin" diyerek sözlerini noktaladı ve görüşmeden ayrıldı.

AYRILIK METNİ GEÇEN HAFTA YAZILMIŞ!

Galatasaray, Terim'le yollarını ayırdığını dün saatler 15.20'yi gösterirken uzun bir metinle yayınladı. İmparator'u onore eden bu açıklamanın geçen hafta salı günü hazırlandığı öğrenildi.

(Cumhuriyet)

ne bu konuşma bu kadar sakin geçmiştir, ne de bu kadar kısa konuşulmuştur.

medya sağolsun sanki yönetim FT'yi kulüpten sürgüne yolladı. Kimse %100 doğrusunu söylemeyecek , kedni tarafını rahatlatacak şekilde konuşacak.

Fakat medya - eski yönetici - yandaş - karşıt hepsi ekstrem söylemler oldukça yangın sönmez.

Terim asla paraya önem veren birisi olmadı

Olsaydı milli takımdan aldığı tazminatı bırakmazdı son kuruşuna kadar alırdı

Adam tek kalemde kaç milyon TL'yi bağışladı

O lafi cikaranlarin akli melekelerinin saglikli olmadigini dusunuyorum. Cok ciddiyim. Ya kus seversindir ya da Terim ile kisisel husumetin vardir. Ilginc bir taraftar profilimiz var.
İkiside değil Türkiye vatandaşı profili diyorum ben onlara. Her algıya inanan araştırma yapmayan başkalarının sözleri ile yönetilen ve yönetilmeye devam edecek kişiler. Başka birşey değil.

Üst Alt