Fatih Terim‘den Maç Öncesi Açıklamaları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim‘den Maç Öncesi Açıklamaları!

Fatih Terim:

“Lig lideriyiz, ümit ederim lider olarak döneriz.”

"Türkiye liginin güzel top oynayan iki takımı. Güzel maç olacaktır."

Fatih Terim:

“Kar dolayısı ile daha iyi şartlara geldik. Çok iyi de şartlar bulduk. Florya karlar altındaydı, böyle bir seçim iyi oldu. Alanya önemli deplasmanlardan bir tanesi. Lideriz, umarım buradan da lider döneriz.”

Onyekuru 15 günde 5 maç oynadı, o yüzden onu dinlendirdim. Diğer oyuncuların da bu ve buna benzer mazeretleri var. Hepsi Galatasaray'ın oyuncusu, her an göreve hazır olmaları beni sevindiriyor."

Son düzenleme:
kötü konuşmuş bahaneler hazır

Ne bahanesi?! Artık hocanın sığınacağı bahane yok. Herşey verildi kendisine. Yapacağı şey kadroyu iyi harmanlayıp sonuca gitmek.. konuşmayacak takıma konsantre olacak. Müslera marcao luyi, Muhammed, gedson, kuru, feg vs hangi takımda var. Hoca bu dönem için diyorum bu yönetime teşekkür borçlu. Adamlara laf çaktı (haklıydı) yönetim ise istediklerini ve hatta daha iyilerini getirdiler. Ne bahanesi. Saçma sapan kadro çıkartıyor hala.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne bahanesi?! Artık hocanın sığınacağı bahane yok. Herşey verildi kendisine. Yapacağı şey kadroyu iyi harmanlayıp sonuca gitmek.. konuşmayacak takıma konsantre olacak. Müslera marcao luyi, Muhammed, gedson, kuru, feg vs hangi takımda var. Hoca bu dönem için diyorum bu yönetime teşekkür borçlu. Adamlara laf çaktı (haklıydı) yönetim ise istediklerini ve hatta daha iyilerini getirdiler. Ne bahanesi. Saçma sapan kadro çıkartıyor hala.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ve hemen atlanıldı

Onyekuru 15 günde 5 maç oynadı, o yüzden onu dinlendirdim. Diğer oyuncuların da bu ve buna benzer mazeretleri var. Hepsi Galatasaray'ın oyuncusu, her an göreve hazır olmaları beni sevindiriyor."

Üst Alt