Fatih Terim'den Sonrası... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Sonrası...

Ortama göre o zaman konuşuruz.

Kulüp şu tesis konusunu ve finans tablosunu düzeltsin de.
Alt yapı işleri yavaş yavaş oturmaya başladı zaten.

Hagi bir seçenek olabilir ama. Üstüne çok koydu her yönden.

Amatör kümede olan kadar kulübü alıp Romanya şampiyonu yaptı daha ne olsun. Üstelik çoğu oyuncu akademisinden çıkma olmuştu.

Bence Luce, Gerets, Rijkaard gayet uygundu ve bu 3 isim taraftar tarafindan da benimsenmisti.
Soruya gelirsek bence birakinca daha basarili olacagiz. En azindan tehdit olarak gorulmeyecek ve bunu taraftar da bilecek.
Ayrica tartisma ciksin diye demiyorum ve fikrime katilmayacak olan da olabilir. Terim 7 sampiyonluk ve Terimsiz 4 sampiyonluk kazandik. Bu 4 sampiyonlugu kazanan tum takimlarin kadrolari Terimin kazandigi 7 sampiyon kadrodan cok daha zayifti. Yani Rijkaard disinda hicbir hocaya tam istedikleri verilmedi. Rijkaard da yerlilerin yetersizliginden kaybetti. Eger o donem Terim hoca olsaydi adim gibi eminim Emre B. bize gelmisti.
Mesela Lucenin ilk yilinda alinan tum oyuncular hataliydi ve onun istegiyle alinan oyuncular degildi.
Neyse, benim hayalim Klopp. Hani olur da yeni bir macera aramak isterse Galatasaray tam onun tarzi ( yabanci siniri yok)
Karakterinden nefret etsem de futbolculuğu Türk Futbol Tarihinin halen bildiğim en yeteneklisi statüsündedir benim için. Olumsuz diye bahsettiğin olayın gerçekleşmiş olmasını net isterdim şahsen. Ki o durumda Emre de daha olgun davranabilirdi üstelik; hep FB taraftarına yaranma kaygısıyla, biraz da bilerek antipatik olmayı seçti, başardı da haliyle!...

Karakterinden nefret etsem de futbolculuğu Türk Futbol Tarihinin halen bildiğim en yeteneklisi statüsündedir benim için. Olumsuz diye bahsettiğin olayın gerçekleşmiş olmasını net isterdim şahsen. Ki o durumda Emre de daha olgun davranabilirdi üstelik; hep FB taraftarına yaranma kaygısıyla, biraz da bilerek antipatik olmayı seçti, başardı da haliyle!...
Valla olaylara cok profesyonelce bakiyorum. Soyledigi hicbir sozunden nefret beslemedim. Simdi adini filan kim aniyor?
O donem hoca Terim olsaydi zorla aldirirdi. Bence en az 2 sampiyonlugumuz daha vardi

ulan herkesi isteyeni anlarım biyere kadarda hamza diyenleri anlayamıyorum

rezalet bir dönemdi onun dönemi ve neler çektiğimizi unutmuşa benziyosunuz anlaşılan

atl deplasmanına jose,jem,bilalle çıktık lan biz sağbek tarık solbek carole falandı

daha sabrisi,umutu,korayı,semihi bilmemnesinide saymıyorum

sağbek istediğinde taraftar sabri var ,forvet istediğinde umut var diyen biriydi

içimizden hallederiz lafının mimari,ne kadarda mide bulandırıcıydı hala kusasım geliyo

dani alvesleri,maxi pereiraları,konoplyankaları,kalinicleri istemeyen bi adamdı kendisi

nerelerden geçtiğimizi unutmayalım

şimdi yarın öbürgün dursunuda isterler

Hamza hicbir yerde tutunamadi bizden sonra. Okan Buruku isterim ama
Hamza hoca her zaman doğru sözlü biri olduğu için kulup başkanlarıyla tartışmıştır.Transfersiz şampiyon yapıp 3 kupayı aldı.Bizdeyken bile ben küçükken Fenerliydim ama Galatasaray formasını giydiğimden beri ben Galatasaraylı oldum dedi.Fatih Terim başkan olduğunda ilk getireceği hoca Hamza hoca olur.Çünkü kendisine vefasızlık yapıldı ona da vefasızlık yapmak istemez..

ulan herkesi isteyeni anlarım biyere kadarda hamza diyenleri anlayamıyorum

rezalet bir dönemdi onun dönemi ve neler çektiğimizi unutmuşa benziyosunuz anlaşılan

atl deplasmanına jose,jem,bilalle çıktık lan biz sağbek tarık solbek carole falandı

daha sabrisi,umutu,korayı,semihi bilmemnesinide saymıyorum

sağbek istediğinde taraftar sabri var ,forvet istediğinde umut var diyen biriydi

içimizden hallederiz lafının mimari,ne kadarda mide bulandırıcıydı hala kusasım geliyo

dani alvesleri,maxi pereiraları,konoplyankaları,kalinicleri istemeyen bi adamdı kendisi

nerelerden geçtiğimizi unutmayalım

şimdi yarın öbürgün dursunuda isterler
Jem Paul Karacan Mancini transferidir.Jose ise Real Madrid ile dostluk maçı için hediye edilmiştir.Satarken de zararı olmadı.O kadroyla şampiyon yapıp 3 kupayı aldı.Yabancı sınırı yeni düzenlendiği için devre arası risk alınmadı.

Jem Paul Karacan Mancini transferidir.Jose ise Real Madrid ile dostluk maçı için hediye edilmiştir.Satarken de zararı olmadı.O kadroyla şampiyon yapıp 3 kupayı aldı.Yabancı sınırı yeni düzenlendiği için devre arası risk alınmadı.

ne mancinisi yav adamı hamza almadımı hatta açıklamasıda vardı idman tempomuzu artırmak için aldık diye kemik gibi çocuk diye

yabancı kuralı belli olduktan sonra hamza hamzaoğlu transferde şov yapacaktı,ortalığın damına koyucaktı diye düşünüyosan ben daha msj yazmıyım hiç boşa

yahu adam umut bulut yürüyene kadar gsde kalmalı dedi daha napsın

Üst Alt