Fatih Terim'den VAR Isyanı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dj3bOuwX0AECP0p.jpg:large

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor maçının ardından konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Kupa'yı Akhisarspor'a kaptırdıkları maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Maç sonrasında seramonide Akhisar'ı alkışladıklarını belirten Terim, "Kaybettiğimiz zaman rakibimizi tebrik etmek, yapmamız gereken en doğal şeylerden biri. Hazır bu sene, herkesin daha fazla centilmenlik mesajı verdiği bugünlerde, bize yakışan budur. Oyuncularıma beklemelerini ve kupayı aldıktan sonra alkışlamalarını rica ettim, hep beraber dizildik. Doğrusu da bu olmalıdır. Biz pek alışkın değiliz tabii, genel olarak almaya alışkınız." ifadelerini kullandı.

"BAZI POZİSYONLAR VAR'A AÇIK DEĞİL"

Maçtaki tartışmalı VAR kararı ile ilgili konuşan deneyimli hoca, "Bazı pozisyonların VAR'a açık olduğunu düşünmüyorum. VAR'ın faydalı olduğunu düşünüyorum ama net pozisyonlarda ne VAR'a danışırsınız, ne seyredersiniz. Kararınız kesin olmalıdır" diye konuştu.

Bir an önce transfer yapmaları gerektiğini vurgulayan Fatih Terim, "Lig başlıyor, çok çabuk aksiyon almamız lazım. 400. maçımda iyi bir oyun ve kupa isterdim ama nasip değilmiş" dedi.

GOMIS'E GÖNDERME

“5. Penaltıyı Gomis istedi, Maicon da 6. olarak atmak istedi. Daha önce Maicon atmak istemedi. Sonra Carole’ü değiştirdik. Ligde attığınız yere atarsanız bunlar kaçar. Kaçmasa iyiydi. Futbol böyle güzel.”

Akşam

Gomis'e hala penaltı attırmak aptallıktır. Aynı şeyleri deneyip farklı sonuç beklemek ancak aptalların yapacağı bir iştir.

Fatih hocam sana saygımız sonsuz ama buna penaltı attırmaya devam edersen bozuşuruz haberin olsun. Zaten gol sayısı artıncada zam istiyor. Selçuk atsın, Muslera atsın bu baksın hocam.

Ayrıca konuya dönersek pozisyon bal gibi kırmızı kart. Var uygulamasının yüzkaraları olarak tarihe geçtiniz:

"Dünya futbol tarihinin ilk hatalı VAR kararı" and oscar goes tooooo Bülent Yıldırım & Cüneyt Çakırrrrr.

Gomis istese bile kullandırmamalıydın hocam.Gördük sonucunu.

Atamadığı penaltılardan şampiyonluk gidiyordu, tuttu o ligdeki son penaltıyı da buna attırdı. Atamasa neler olurdu düşünmedi. Şimdi burda da istedi diye attırıyor. Ama atamıyor işte adam biz bu Gomis'in şahsi tatmin deneklerimiyiz? Disneyland mi burası hocam?

Bir forvetin son dört penaltısından üçü kaçar mı? Başlarım Gomis'inin iç dünyasınada, psikolojisine de...

Ayrıca konuya dönersek pozisyon bal gibi kırmızı kart. Var uygulamasının yüzkaraları olarak tarihe geçtiniz:

"Dünya futbol tarihinin ilk hatalı VAR kararı" and oscar goes tooooo Bülent Yıldırım & Cüneyt Çakırrrrr.

Kuvvetle muhtemel Bülent Yıldırım kırmızı kart olması gerektiğini söyledi, Cüneytte böyle bir pozisyonda izlemeden karar veremeyeceği için VAR ekranına gitti ve izledi. Son karar tamamen Cüneytte olduğundan ben bu kararı tamamen Cüneyt Çakıra yazarım.
Görmüş olduk video hakem bile cücü eyyamına çare olamadı.

peki göztepe macı gibi şampiyonluk maçında gomise güvenmesi ve gomisin penaltılarda iyi olan beto gibi bi kaleciye karşı golüne ne diyosun?şampiyonluk gelmişti falan hani

Sergi iyi güzel diyosun doğruda diyosun ama 120dk sahada yürüdü Gomis ve ortam olarak şu zam mevzuları tam bir kaos, ki geçen sezon kaçırdıklarıda ortada. Yani hepsini üst üste koyduğunda aslında son penaltı için Gomis hatalı bir tercihti

tercih hatalı olabilir ama atsa sorun olmayacaktı.futbol bu

Halamın bıyıkları olsa amcam olurdu Sergen Polyanna'cılığın alemi var mı? Herşey güzel giderken adamın ve menejerinin para ihtirası DNA mızı bozdu. Haraç ister gibi zam istediler haksız yere ve o günden beri top oynamıyor, suratı sirke satıyor. Yani senin onu düşündüğün kadar o Galatasaray'ı düşünmüyor.

peki göztepe macı gibi şampiyonluk maçında gomise güvenmesi ve gomisin penaltılarda iyi olan beto gibi bi kaleciye karşı golüne ne diyosun?şampiyonluk gelmişti falan hani
Yorum yaparken senden izin alacak değiliz.? Birincisi bu, ikincisi Gomis'e penaltı attırmaya devam ettiğimiz sürece kaybetmeye devam edeceğiz. O Beto'nun pozisyonun da da neredeyse kaçırıyordu. Savunmak için saçma sapan argümanlar ortaya koymaya da gerek yok.

Artik futbol bir sektor . Nasil paranda dalgalanma olmuyor tikir tikir aliyorsan , nasil daha yuksek teklif alinca "bu profesyonel bir is" diyorsan , kulup de sana her zaman yuksek performans beklentisini iletebilir

Evet goztepeye onu atarken iyiydi simdi kotu , bunu soru olarak sormaya ne gerek var , evet oyle ve oyle olmasi da gerekiyor

Karsilikli is iliskisi her daim en iyisini hedefler , ben iyi oynadim biraz yatayim diye bir mantik olur mu

VAR a gelince , pozisyon kirmizi kart , aspordaki tum yorumcular cuneyt in icinden gectiler , kanal bizimkilerden olusuyor galiba turgay demir emre bol filan haric

Yorum yaparken senden izin alacak değiliz.? Birincisi bu, ikincisi Gomis'e penaltı attırmaya devam ettiğimiz sürece kaybetmeye devam edeceğiz. O Beto'nun pozisyonun da da neredeyse kaçırıyordu. Savunmak için saçma sapan argümanlar ortaya koymaya da gerek yok.
Ben izin al gibi bisey dedigimi hatirlamiyorum.istedigin yorumu yapabilirsin.ayrica fena bi vuruş yapmadı göztepe macin da ve gol oldu.neyse ya üslubun sonrası cevap bile vermemeliydim abi.iyi gunler

Anlamadığın şu sen Gomisi GALATASARAY için vazgeçilmez olacağını savunuyorsun. Ben diyorum ki bizden kimler gitti Gomis kim? Şu yaptıklarını kabul edilebilir görüyorsan diyecek sözüm yok. Adam paramı artırmazsanız oynamam dedi yahu ! Hala romantik romantik savunma yapıyorsunuz.

"İnsanlar pozisyonu tartışacak ama işte "Egosu varmış, böyle karar verdi" gibi şeyler yanlış. Egom olsa Arjantin - Nijerya maçında ekrandan pozisyonu izlemezdim, G.Saray - Akhisar'da da izlemezdim. VAR'ı savunurum, adalet olacak"

"Konuşulan konulara göre Galatasaray - Akhisarspor maçında VAR bana, "Pozisyon kırmızı, git izle" demiş. Ben de "Sorumluluk bana ait" demişim şeklinde haberler var. Bunlar uydurma"

Cüneyt Çakır

Anlamadığın şu sen Gomisi GALATASARAY için vazgeçilmez olacağını savunuyorsun. Ben diyorum ki bizden kimler gitti Gomis kim? Şu yaptıklarını kabul edilebilir görüyorsan diyecek sözüm yok. Adam paramı artırmazsanız oynamam dedi yahu ! Hala romantik romantik savunma yapıyorsunuz.
Gomis benim beğendiğim bi forvet değil.stilini de sevmiyorum.yerine onun kadar golcü ve iyi bi forvet bulunursa tabiki gidebilir.pato gibi biri lazım bize

Üst Alt