Fatih Terim'e Açık Mektup - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Açık Mektup

Cevap: Fatih Terim'e Açık Mektup

Ağır hasta arkadaşlar var buralarda acil kan ve oksijen takviyesi lazım. :) Oynamayan oyuncuların takımdan gönderilmesi halinde takımın seviye atlayacağını düşünenler var.

Oynayan yerli oyuncular içerisinde tartışmasız en iyi oyuncu olan Sabri'nin takımdan gönderilmesini savunan bir adam ile fikir tartışmasına girmek de zaten gereksiz olur.

Kazımın olmdığı maçlarda pozisyona dahi giremiyoruz. Bence Sabri ile birlikte Kazım'da o listede yer almamalı..

Aslında bunları öneren kişilerin derdi bu oyuncuların gönderilmesi falan değil problemleri. Bunları gönderirsek yerine alınacak oyuncular için iki sene sürecek bir transfer geyiği bunlara çekici gelen.

Daha önceden de söylemiştim; Bizim taraftarımız o hale gelmiş ki ne futboldan, ne sahada oynanan oyundan falan konuşmayı sevmiyor, sadece transfer konuşmak istiyolar, önerdikleri bir oyuncuyu alsan diğerini konuşmaya başlıyolar. Onların beslendikleri şey transfer geyiği, sonra da buraya gelip çok bilmiş edasıyla Fotomaç'ın yaptığı transfer haberlerini eleştiriyolar.

Arkadaşın birisi de Kazım'ı gönderip Pino'yu geri getirelim demiş. Hey Allahım yaaaa. :)

Sabri hariç o listedekiler gönderilmelidir. Yedek olur diyen arkadaşlar için bu adamlar takımda oldukları sürece yedek olmaz yerlerine kimse alınmaz..

Sabri ne yaptı size de bu kadar düşman oldunuz bir anlasam.

Elin fenerlisi, beşiktaşlısı, "Sabri ehe mehe çokk komikk" diye videolar koydukça gaza gelip oyuncusuna sallayan bir taraftarımız var.

Sabri dans ediyor huhahuha diye videolar seyredeceğinize açın bunlara bakın;

[video=youtube;o1nt4I-rKcs]https://www.youtube.com/watch?v=o1nt4I-rKcs[/video]

[video=youtube;P0pwMW8ETuo]https://www.youtube.com/watch?v=P0pwMW8ETuo[/video]

[video=youtube;iHRTyBUrM1E]https://www.youtube.com/watch?v=iHRTyBUrM1E[/video]

Az mı sevindirdi sizi şu adam, biliyorsunuz ya adam bırakıp gitmez, yedek de kalsa, kadro dışı da kalsa it gibi çalışır, taraftara, kulübe rest çekmez. Yüklenin anasını satayım.

Sabri hariç o listedekiler gönderilmelidir. Yedek olur diyen arkadaşlar için bu adamlar takımda oldukları sürece yedek olmaz yerlerine kimse alınmaz..

Serdar Aziz veya Kemal Tokak alındığı takdirde ya da Semih stoper mevkiinde değerlendirildiğinde G.Zan iyi alternatif olur. Sol beke iyi bi yerli alınsa (ör: Hasan Ali) Balta da õyle. Aykut 2. Ufuksa 3. kaleci olarak fena olmayan alternatifler. Gerisi gönderilmeli.

Sabri'yi saymıyorum gitmesi sõz konusu değil, Türkiye'nin en iyi sağ beki.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Ağır hasta arkadaşlar var buralarda acil kan ve oksijen takviyesi lazım. :) Oynamayan oyuncuların takımdan gönderilmesi halinde takımın seviye atlayacağını düşünenler var.

Oynayan yerli oyuncular içerisinde tartışmasız en iyi oyuncu olan Sabri'nin takımdan gönderilmesini savunan bir adam ile fikir tartışmasına girmek de zaten gereksiz olur.

*Oynamayan oyuncuların takımdan gönderilmesi halinde takımın seviye atlayacağını düşünenler var.

*Oynayan yerli oyuncular içerisinde tartışmasız en iyi oyuncu olan Sabri...

*Bunları gönderirsek yerine alınacak oyuncular için iki sene sürecek bir transfer geyiği bunlara çekici gelen.

Hepsine katiliyorum derhal gitsinler..

Gokhan Zan sezon sonu gitsin

Sabri Reyiz'de yanlisin var

genelde iyi.

bu taraftar ardayi haketmiyor gibi emo bi laf vardi ya

aynisini sabri icin soyluyorum

*Oynamayan oyuncuların takımdan gönderilmesi halinde takımın seviye atlayacağını düşünenler var.

*Oynayan yerli oyuncular içerisinde tartışmasız en iyi oyuncu olan Sabri...

*Bunları gönderirsek yerine alınacak oyuncular için iki sene sürecek bir transfer geyiği bunlara çekici gelen.

yaşotuzsekizamaişbitmişökkeşboyz

Veli Baltacı Efendiiiiiii! Kendine geleceksin sevgili kardeşim, adam eşşek gibi takımına bağlı olsun, ne denirse densin takımına küsmesin, takımdan kovulmasını isteyen taraftarı olmasına karşılık bir günden bir güne çıkıp bir şey demesin, sen çıkıp adama sallayacaksın klavye arkasından.

Sen Sabri'nin maç içerisinde kat ettiği mesafenin, attığı deparların onda biri kadarını yap dilin ağzından değil başka bir yerinden çıkar ama fütursuzca adama sallamaktan çekinme!

Yaş otuzbeş iş bitmiş demişsin şahsıma ya! Aslında buna verilecek çok cevap var ama terbiyemi bozmak istemiyorum.

Ayıptır kardeşim sen her önüne gelene sallayacaksın, üstelik de satır arasında fikir beyan etsen neyse, çıkıp konu açacaksın, sonra birisi çıkıp senin fikrini eleştirdiği zaman ona da sallayacaksın.

Senin gibi adamlar zamanında çok gördü bu gözler. Hakan Şükür gibi bir adama kendi taraftarının, Fenerlilerin gazına gelip Torino'lu Şaban yakıştırmasını onlardan daha fazla yaptığını gördü bu gözler, Lorik Cana gibi sadece bir sezon oynayan ve ne oynadığı belli olmayan bir adama bile iki üç kelime Türkçe konuştu Galatasaray taraftarıyım dedi diye kayıtsız şartsız destek olduğunu gördü bu taraftarın.

ASLINDA SİZİN GİBİ ADAMLARA ARDA GİBİ ADAMLAR LAZIM. TAM YOLA ÇIKMAK ÜZEREYKEN ZERRE TEREDDÜT ETMEDEN ARKASINA BİLE BAKMADAN TAKIMINI YÜZ ÜSTÜ BIRAKACAK ADAMLAR LAZIM.

bu taraftar ardayi haketmiyor gibi emo bi laf vardi ya

aynisini sabri icin soyluyorum

Son derece haklısın sevgili Hayri. Hiç kızmıyorum Arda'ya gitti diye bunlar gibi adamlara aynen böyle davranacak oyuncu lazım.

Lorik Cana koştumu veauvvvvvvvvv! Sabri koştumu, sadece deli danalar gibi koşuyor başka hiç bir numarasaı yok, sanki Cana koşmasının yanına Messi tekniğine de sahipti.

şunu bi kere kabul etmemiz gerekiyor, sabri Galatasarayın ilk 11 topçusu olmaz, olamaz, ama nasıl oluyor da bu adam devamlı 11 oynuyor bunu bir türlü çözemiyorum. doğaüstü çekimler, bir takım nedenler var heralde hiçbir teknik direktör bu adamdan vazgeçmediğine göre. müthiş özverili,alınganlık ve gurur yapmayan tuhaf bir adam bu sabri. ona yapılanlar bana yapılsaydı, heralde arkama bakmadan bu memleketi çoktan terketmiştim

Veli reis'e katılmamak elde değil.

Servet'e değinmiyorum zaten - Galatasaray'da oynadığı her dakika dart tahtamı 12'den vuruyorum.

Hakan Balta hadi bi derece, bazen iyi oynuyor. Takım iyi oynarsa yararlı olabileceği kanaatindeyim. Zira Benfica maçını unutamam. Barcelona oyuncusu gibiydi.

Sabri'ye gelince, emek veriyor, bazen çok yararlı işlere de imza atıyor, fakat çocuk işte. Bir de heran antiform'a girebilitesi var. Defansif olarak zaafları çok. Yerli olarak Sabri'den iyisini alamayız. Yabancı olarak alacak olsak, iyi para gider, ki öncelikle doldurulması gereken daha önemli mevkiler var.

Diğerleri zaten nasıl Galatasaray oyuncusu anlamak mümkün değil (Tabi Servet nasıl Galatasaray oyuncusu Nikola Tesla bile cevap veremez bu soruya)

şunu bi kere kabul etmemiz gerekiyor, sabri Galatasarayın ilk 11 topçusu olmaz, olamaz, ama nasıl oluyor da bu adam devamlı 11 oynuyor bunu bir türlü çözemiyorum. doğaüstü çekimler, bir takım nedenler var heralde hiçbir teknik direktör bu adamdan vazgeçmediğine göre. müthiş özverili,alınganlık ve gurur yapmayan tuhaf bir adam bu sabri. ona yapılanlar bana yapılsaydı, heralde arkama bakmadan bu memleketi çoktan terketmiştim

yerine oynatabileceğin yerli varmı? oynayamaz diyorsun o zaman yerine oynayabilecek birilerini de biliyor olman gerek

Bir kerede destek verin. Ne geliyorsa başımıza sizin gibi hiç birşeyi beğenmeyenlerden geliyor. Servet haksız yere kırmızı yiyor maç gidiyor. Hakeme birşey diyen yok Servet'e küfür ediyorlar.

sabri iyi bir sagbek degil kesinlikle

ama gonderilecek adam degil

cok iyi bi sag acik yedegi

Üst Alt