Fatih Terim'e Başkanlık Teklifi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Başkanlık Teklifi!

Renktas bunun altinda birseyler var diyorlar.
Zaten bu Otel kendisinim degil Esinindi.

O Iflas olaylarinda zaten baska Sirketlerde var yani 100% onu tek baglamiyor.

Zaten Ünal Aysalin 650 Mio $ i var.
2020‘de .
Ama söyle birsey var , yanlis yatirimlar yapti ve kayiplarida oldu.
950 Mio $‘dan geldi ...

valla oteli kulübümüzü gibi yönetecekse bizden uzak, Allah'a yakın olsun renktaş.

Fatih hoca bir efsane bir sembol bir simgedir. Bunu kimse inkar edemez. Ama başardıkları, yaptıktıları, yönettikleri ile egosu ulaşılamaz bir noktaya ulaştı. Hocayken bile yönetimi kontrol eden birisi eğer başkan olursa gelecek hoca sadece kukla olur.

Bence ergin Ataman olmalı başkan illa sporun içinden gelen biri olacaksa fatih hoca kulübeyi bırakmaz bu işi seviyor kulüp yönetimi başka bir mevzu

O islerde duyuma göre baska seyler var.
O Iflas durumlarda, baska Firmalar/Sirketlerde var yani sadece onu baglayan birsey degil.

Ünal Aysalin Parasi 650 Mio $ - 2020

Zaten sirket yurtdisinda, kurulus ve iletisim.
Hic Türkiyede degildiki Sirketi.
türkiyedeki diğer mal varlıklarını uçurdu ama.

bence tr'de iş yapmak istemez.başkanlık tabii farklı sistem yurtdışındaki parasını bankalara teminat gösterebiliyor mu bilmiyorum.ama aysal cebinden para veren birisi değil ali koç gibi.

türkiyedeki diğer mal varlıklarını uçurdu ama.

bence tr'de iş yapmak istemez.başkanlık tabii farklı sistem yurtdışındaki parasını bankalara teminat gösterebiliyor mu bilmiyorum.ama aysal cebinden para veren birisi değil ali koç gibi.

Zaten kendisi Ali Koc cok fanatikli dedi.

Söyle birsey var iste, kendisi 79 yasinda, gelse söyle 2-3 Sene iyi götürüp belki Erden Timur u yetistirir.

Benim en büyük Adayim Erden Timur.

Üst Alt