Fatih Terim'e O Reklam İçin Çılgın Rakam! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e O Reklam İçin Çılgın Rakam!

Terim'in reklam filminden aldığı rakam...

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve şarkıcı Gülben Ergen bir reklam kampanyası için kamera karşısına geçti.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=t9pK_EKxbSM[/media]​

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve şarkıcı Gülben Ergen bir reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. 1995 yılında bir çikolata firmasının ‘Hey arkadaş sağ ol’ repliğiyle uzun süre konuşulan Terim, bu kez bir internet sitesinin reklam yüzü oldu. Yıllar sonra ilk kez bir reklam filminde rol alan ünlü teknik adam, aldığı ücretle de dikkat çekti. Bugün Gazetesi'nin haberine göre firmayla 1 milyon dolara anlaşan Terim, yaptığı sözleşmeye ücret gizliliği maddesi de koydurttu.Fatih Terim’in kampanyadaki rol arkadaşı Gülben Ergen ise ünlü teknik direktörün yarı fiyatına yani 500 bin dolara imza attı.

kaynak:sporx

Milli takım teknik direktörü olarak girmiş Galatasaray olarak çıkmış.

Haberde bir terslik var sanki :D

hayır adamın aldığı para neden burada milleti geriyor onu da ben anlamıyorum.neden milletin zoruna gidiyor.hayır birde konuşanlar sanki millete ahlak dersi verir gibi konuşmuyorlar mı ben anlayamıyorum.bizim millette ne yazık ki bu var." bende yoksa başkası da kazanmasın,benim neden o kadar param yokta başkalarının var,zenginlerin ve çok para kazananların Allah belasını versin vb" gibi havalar bizim milletin vazgeçilmez tarzıdır.size ne sanki sizin cebinizden çıkıyor para.

Ortada sözleşme falan yok basının gazına gelmeyin arkadaşlar bence ex hodjamız hepsiburada ile hatıra imzası atmıştır . Sever imza dağıtmayı ama bir bizim başkanın önerdiği mukaveleye imza atmaz.

hayır adamın aldığı para neden burada milleti geriyor onu da ben anlamıyorum.neden milletin zoruna gidiyor.hayır birde konuşanlar sanki millete ahlak dersi verir gibi konuşmuyorlar mı ben anlayamıyorum.bizim millette ne yazık ki bu var." bende yoksa başkası da kazanmasın,benim neden o kadar param yokta başkalarının var,zenginlerin ve çok para kazananların Allah belasını versin vb" gibi havalar bizim milletin vazgeçilmez tarzıdır.size ne sanki sizin cebinizden çıkıyor para.

bu kadar para hüpleten bir adamın

"ben asla kontrata bakmam, para konuşmam" triplerine girmesi zaten mesele, siz hala olayı anlayamamışsınız

yoksa ne kazanırsa kazansın bize ne

tutarlı olsun sadece

Çeptalk

Üst Alt