Fatih Terim'in Gelişi | Çekiliş İçerir - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gelişi | Çekiliş İçerir

Leyla'dan Sonra projesine destek verip genc kardesimiz Halil Ibrahim'e bir forma alalim derim. Resmi hesaplarimiza, tarafar gruplarina veya Mert Cetin gibi dogrudan veya Ugur Karakullukcu gibi irtibati saglayabilecek kisilere ulasirsak formayi imzalatabilir ve öyle hediye edebiliriz.

Leyla'dan Sonra | Halil İbrahim
Site üzerinden kayit yaptirdim, dönüs yapmalarini bekliyorum.
Sosyal Medya´yi kullanan biri degilim.
Bildigim kadari ile GSC´nin Twitter hesabi var, bu hesap üzerinden imzalar icin kulübe veya bir görevliye ulasma imkani var mi?

Bu arada yeni totemler yapabiliriz .Tabii forumumuzun diğer godamanları da sıralarını savsınlar bir zahmet.
mesela kadıköyde galibiyet yada şampiyonluk totemleri olabilir ama daha yüklü ödüller olmalı bence.

Site üzerinden kayit yaptirdim, dönüs yapmalarini bekliyorum.
Sosyal Medya´yi kullanan biri degilim.
Bildigim kadari ile GSC´nin Twitter hesabi var, bu hesap üzerinden imzalar icin kulübe veya bir görevliye ulasma imkani var mi?
zor ama twitter hesabimizdan bir tweet attim. sesimizi duyurmak istiyorsak herkesin rt etmesi lazim bir sekilde.

1.
%C3%A7inkomineraliZnS.jpg

kazanan arkadaşlarımız Gscimbom twitter hesabı ile GalatasaraySK ve GSstore hesaplarını taglayarak bir mesaj atarlarsa forumumuz twitter hesabının tanıtımı için az da olsa bir katkısı olacaktır.

Üst Alt