Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz?

Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    233
Son günlerde forum üyeleri ikiye ayrıldı. Terim'i isteyenler ve istemeyenler. İsteyenler niçin istediğini, aynı şekilde istemeyenler de neden istemediklerinin argümanlarını ortaya koyarak, medeni şekilde tartışalım.

Elbette.

Galatasaray'ımızı toplam 8 sezonda 6 kez lig şampiyonu yaptığı, Avrupa'da destan yazıp UEFA kupasını almamızı sağladığı, rakip takımları ve camialarını hop hop hoplattığı ve adam gibi adam olduğu için gelmesini istiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Normal şartlarda Terim'in dönmesini istemem ama şu an normal şartlar altında olmadığımız için Terim dönmeli. Aksi takdirde saçma sapan bir adamı takımın başında görme ihtimalimiz çok yüksek. Terim gelmezse %90 kariyeri boyunca vasatın üzerine çıkamamış bir hoca gelecek. Bu nedenle eğer Terim gelmek istemezse de gelebilecek tüm vasat hocalar takımı Riekerink'ten daha ileriye taşıyamayacakları için Riekerink ile yola devam edilmeli.

Kebabın olduğu yerde medeni tartışma olmaz. Aksine kaos olacaktır.

Ayrıca konuyla ilgili kararsızım gelse ne değişecek sorgulamak lazım. Ayrıca Dursun denen adam hala başımızda.

Yeni cözümler bulmaliyiz. Bir gün bu adam aramizda olmayacak, o zaman ne yapacagiz acaba.

Ne zaman kötü durumda olsak ortaya atilan isimler hep ayni Terim ve Lucescu. Denizli'de vardi bu isimler arasinda ama artik Denizli kitabi sonsuza dek kapandi bence bu sezondan sonra. Bu döngüye muhtemelen Hamza da dahil olur yakinda diye düsünüyorum, umarim olmaz bu !

elemantorun 7 yıllık sözlesmesi var,senede 5 cukkalıyor.fukara bir gsye gelmez.parator para ister.haliyle parasız bir gsde isi yok.ednanı reddettigi gibi abbası da reddeder.tüpcüden cukkaya devam eder.

Oy kullanmanın karışık olduğu bir konu.

İstiyorum bir taraftan ama başarılı olma şansı şu mevcut yönetimle çok çok zor.

Dursun gidecekse gelsin diyorum.

Oy kullanmanın karışık olduğu bir konu.

İstiyorum bir taraftan ama başarılı olma şansı şu mevcut yönetimle çok çok zor.

Dursun gidecekse gelsin diyorum.

Tatava yapma

secim01.jpg

Üst Alt