Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ?

Cevap: Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ?

Kararsızım, Terim ile çok iyi de olabiliriz çok kötü de. Sınırları daha dar bir antrenör daha iyi olur sanki.

Hayır.Ne oynattığı belli olmayan bir hocayı sırf motivasyon yönü kuvvetli diye getirmemeliyiz takımın başına.``Bizi bu durumdan sadece Terim çıkarır yae`` diyenleri görürüm ben Servet'i,Balta'sı takımda kalınca.

Biz yeni bir Skibbe bulalım.

Gerenk yok. Bi kemik aynı yerden 2 defa kırılmaz diyen can yücelin şiirini hatırlatırım :p

Sabri----Servet----G.Zan-----Hakan Balta

Defans hattı böyle olur terim gelirse.Milli takım oyuncuları diye banko oynarlar zaten.Bunlar terimin adamları oldukları için oraya transfer de istemez.Her maç en az 2 gol garanti yeriz ondan sonra.

Gelmesini isterim.Ama Terim gelmeden önce lütfen bu takımdan ondan habersiz Gökhan Zan,Servet Çetin,Hakan Balta vesaire gönderilsin.Ozaman önümüz açık olabilir.Zaten BAM'ı oynatmaz Grande.

Sabri----Servet----G.Zan-----Hakan Balta

Defans hattı böyle olur terim gelirse.Milli takım oyuncuları diye banko oynarlar zaten.Bunlar terimin adamları oldukları için oraya transfer de istemez.Her maç en az 2 gol garanti yeriz ondan sonra.

Şu mantığı bir türlü çözemedim yeminle.Terim in adamalrı Terim onları oynatır ne abi? Zamanında yıllardır çalıştığı Bülent' i Arif' i ( 2kez) ve Hakan Ünsal' ı bu adam kadro dışına koymadı mı ? Önyargınında bir mantığı var yahu.Avrupa 3. sü olduğumuzda bahsettiğiniz adamlar şampiyon kadronun oyuncularıydı ve performanslarıda yüksekti ama en az sizin kadar hocada biliyor adamalrın şuanda berbat olduğunu,performanslarının düşük olduğunu takımda kalırmı kalır bu adamlar ama bu yerlerine kaliteli oyuncular alınıp onları oynatmıycağı anlamına gelmez.Birazcık mantık lütfen artık Hoca yı nasıl eleştircez diye 1001 takla atıyoruz insaf!!!

Hayır.Ne oynattığı belli olmayan bir hocayı sırf motivasyon yönü kuvvetli diye getirmemeliyiz takımın başına.``Bizi bu durumdan sadece Terim çıkarır yae`` diyenleri görürüm ben Servet'i,Balta'sı takımda kalınca.

Biz yeni bir Skibbe bulalım.

Sadece gaz veriyor yeaaaa diyenler soyunma odasında gaz verirken kaç defa yanında durdular merak ediyorum.Youtubeden 2 motivasyon konuşmasını izleyerek olmuyor bu işler.Servet Balta kim gelirse gelsin kalır bu takımda önemli olan yerlerine yönetimin daha iyi isimler alması.Hepinizden iyi biliyor Hoca kim gitsin kim kalsın kim oynasın kim kadro dışı olsun.Taktiği tekniği çok iyi biliyor dediğiniz adamları cebinden çıkarır yeaaa.

Şu mantığı bir türlü çözemedim yeminle.Terim in adamalrı Terim onları oynatır ne abi? Zamanında yıllardır çalıştığı Bülent' i Arif' i ( 2kez) ve Hakan Ünsal' ı bu adam kadro dışına koymadımı ? Önyargınında bir mantığı var yahu.Avrupa 3. sü olduğumuzda bahsettiğiniz adamlar şampiyon kadronun oyuncularıydı ve performanslarıda yüksekti ama en az sizin kadar hocada biliyor adamalrın şuanda berbat olduğunu,performanslarının düşük olduğunu takımda kalırmı kalır bu adamlar ama bu yerlerine kaliteli oyuncular alınıp onları oynatmıycağı anlamına gelmez.Birazcık mantık lütfen artık Hoca yı nasıl eleştircez diye 1001 takla atıyoruz insaf!!!

Bak arkadas sizin oralarda bu durumlar icin ne tur onlem alirlar bilmem ama saat aksam 7'ye yaklasirken cayi ince belli bardaktan icecen. Fatih hoca da elbet bunlari dusunuyordur demissin ama yeni dogan tosbaga yavrularinin dogar dogmaz suyu nasil bulduklarini bir turlu izah edememissin. Sirketlesme konusunda haklisin. Orda sana hak veriyorum ama Drogba'mi daha teknik yoksa Baros mu diye sorarsan ben Mevlut derim. Ustelik yapılan her yer altı kazılarında ortaya çıkarılan eserler o günlerin izlerini taşımaktadır. Hadi bunlari da inkar et.. Hadi yalan de..

Bak arkadas sizin oralarda bu durumlar icin ne tur onlem alirlar bilmem ama saat aksam 7'ye yaklasirken cayi ince belli bardaktan icecen. Fatih hoca da elbet bunlari dusunuyordur demissin ama yeni dogan tosbaga yavrularinin dogar dogmaz suyu nasil bulduklarini bir turlu izah edememissin. Sirketlesme konusunda haklisin. Orda sana hak veriyorum ama Drogba'mi daha teknik yoksa Baros mu diye sorarsan ben Mevlut derim. Ustelik yapılan her yer altı kazılarında ortaya çıkarılan eserler o günlerin izlerini taşımaktadır. Hadi bunlari da inkar et.. Hadi yalan de..

Konuda olduğunu görünce alıntı yapıcağını biliyordum ve bekliyordum.Kesinlikle Haklısın renkdash yalan değil.

Üst Alt