Fatih Terim'in Kadıköy Planı Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kadıköy Planı Belli Oldu!

Benim açımdan puan olarak avantajımız var ise sıradan bir lig maçı. Adamların afedersin kıçına başına çarpıyor, bizim oyuncular kayıp pozisyon veriyor veya penaltı oluyor.

Artık orada bir galibiyet almak lazım kendi sahamızda onlar bizi yenebiliyor ve biz onları 18 senedir yenemiyorsak maalesef bu son derece ezici bir üstünlük.

Feneri orada yenebilmemiz için bizim kadronun onlardan çok daha üstün olması lazım. Böyle denk kadrolarla yenmemiz imkansız orada. Çok iyi motive oluyorlar ve iyi de oynuyorlar. Şans da yanların oluyor, bize nazaran çok daha sert atmosfer oluşturuyorlar. Aşırı bir kadro farkı olmadığı sürece orada kazanacağımızı düşünmüyorum. Bir 20 sene daha giderse şaşırmasın kimse. Tottenham’ın Arsenal’i 30 sene yenemediği bir periyot vardı sanırım Emirates’de, ayni şekilde United’da City’e yenilmemişti 40 sene, 2010’a kadar. Olmayacak bir şey değil 20-25 sene daha gitmesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadıköy' de Baros'un direkten dönen topundan sonra,ben ümidimi kestim.O gün galip gelseydik,bu lanet uğursuzluğu efsane galibiyet ile üzerimizden atacaktık.

Artık orada bir galibiyet almak lazım kendi sahamızda onlar bizi yenebiliyor ve biz onları 18 senedir yenemiyorsak maalesef bu son derece ezici bir üstünlük.

Sen şampiyonluğu rakibine veriyorsan kedi sahanda kusura bakmasınlar da yemişim üstünlüğünü. Kupa maçlarında da bizim üstünlüğümüz var. Ve bu çok daha önemli. 2012 den sonra o üstünlük muhabbetleri pek yemiyor artık. Her an galibiyet gelecektir. Biz sakin kalmayı başarırsak ve hakem de biraz düzgün olursa kazanırız.

Üst Alt