Fatih Terim'in Polonya'dan Son Keşfi Kacper Kozlowski - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Polonya'dan Son Keşfi Kacper Kozlowski

sayin yargic 10 dakika ara istiyorum!
amerikan mahkemelerindeki avukatlar gibi konusuyosun Berkan. hocayi biliyoruz hepimiz

Güzel kardeşim aşağıdaki mesajı yazabilmen için, daha önce gündemimize gelmiş ama alamadığımız, sonrasında yıldız olan topçular için hocanın “Ben izledim, ben beğendim, ben anladım yıldız olacağını ama alamadık” demesi lazım. Ben de diyorum ki adam hiç böyle yapmadı bugüne kadar. Saydığım isimler konusunda bile hep Scout ekibini öne çıkardı. Sonra diyorsun ki bir de deseydi.

hocanın keşfi olmasi icin daha erken. ileride yildiz olursa hocanin kesfi olur kaybolup giderse hoca tanimaz etmez

Eleştireceksek oynattığı futbolu eleştir, transferleri vs eleştir sorun yok da 10 dakika ara vereceksen bence adama boş yere bok atmaya ara ver.

Bizim gitmemiz gereken yer %100 Hirvat ve Sirp ligleri ama sanirim taksit seceneginden dolayi kim kabul ederse oraya gidiyoruz

Güzel kardeşim aşağıdaki mesajı yazabilmen için, daha önce gündemimize gelmiş ama alamadığımız, sonrasında yıldız olan topçular için hocanın “Ben izledim, ben beğendim, ben anladım yıldız olacağını ama alamadık” demesi lazım. Ben de diyorum ki adam hiç böyle yapmadı bugüne kadar. Saydığım isimler konusunda bile hep Scout ekibini öne çıkardı. Sonra diyorsun ki bir de deseydi.

Eleştireceksek oynattığı futbolu eleştir, transferleri vs eleştir sorun yok da 10 dakika ara vereceksen bence adama boş yere bok atmaya ara ver.
‘hocanın keşfi olmasi icin daha erken. ileride yildiz olursa hocanin kesfi olur kaybolup giderse hoca tanimaz etmez’

bu yazdigim ne biliyor musun bunu koru korune savunanlar icin yazdim. hani 50 transferden 1i iyi olursa onu ovuyolar ya hoca aldirdi gelisti diye onun icin.

kafandan senaryo kurup sacmalama. hocanin oyle demesi lazimmis, sen benim dedigimi anlamamissin ki. dumduz dalmissin lafa savunmak icin

Hocam eleştirmek için eleştiri yapınca yargıç esprisi ile geçiştirmek gerekiyor

‘hocanın keşfi olmasi icin daha erken. ileride yildiz olursa hocanin kesfi olur kaybolup giderse hoca tanimaz etmez’

bu yazdigim ne biliyor musun bunu koru korune savunanlar icin yazdim. hani 50 transferden 1i iyi olursa onu ovuyolar ya hoca aldirdi gelisti diye onun icin.

kafandan senaryo kurup sacmalama. hocanin oyle demesi lazimmis, sen benim dedigimi anlamamissin ki. dumduz dalmissin lafa savunmak icin

Hoca aldırdı geliştirdi demeleri normal ama tutmayan topçu olunca da Terim’i seven tayfanın hoca tanımıyordu dediğini görmedim. Hatta çoğu bu topçuya neden onay veriyorsun şeklinde de eleştirir.

hocanın değil ama kurmaya çalıştığı sistemin yüzde yüz arkasındayım, bu sistemi de kurmaya çalıştığı için bir miktar daha sabır diyorum kendime

Üst Alt