Fatih Terim'in Torpillisi Sinan Gümüş Islıklanmalıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Torpillisi Sinan Gümüş Islıklanmalıdır

Hic bir sey oynamadigi halde her mac ilk 11 oynayan, mücadele ediyormus gibi görünmek icin arada faul yapan, pres yapmayan, adam kovalamayan bir adam.

Onyekuru bugün canini disine takarken bunun ona hic yardim etmemesi gibi 30-40 sebep sayabiliriz.

Takim icerisinden bir forvet yaratsak bundan daha iyi oynayacagindan eminim. En kötü Mugdat veya alt yapidan birini oynatirsin, mücadele eder, bir seyler yapar.

Bu sahtekarin hicbir pozisyonuna da kolay kolay hakemler VAR'a ragmen penalti calmaz. VAR bize gelince pek calismiyor zaten.

Formaya böyle ihanet eden bir oyuncunun hala oynatilmasini kabul etmemiz mümkün degildir.
Atmayin lan Murph arkandayim ve haklisin

Su torpilli lafi da sacma.adamin elinde drogba ve burak var ama sinan oynuyo evet.gencleri hazir bi takima monte edersen faydalanırsın.bizim gibi lakayit oyunculardan kurulu,kalitesi sınırlı bi takima ahmet sivriyi hemen koyarsan yakarsin cocugu.malik fiziki acidan güçlü değil mesela.ama yunus ve ali yavuz gibi ozel yetenekleri her mac az sürelerle hazirlarsan kazanırsın

Kesinlikle baslik sahibine katiliyorum , ayrica sinan oynamasin demek illa mugdat veya eren oynasin demek de degil . Onlar da olmamali

Su torpilli lafi da sacma.adamin elinde drogba ve burak var ama sinan oynuyo evet.gencleri hazir bi takima monte edersen faydalanırsın.bizim gibi lakayit oyunculardan kurulu,kalitesi sınırlı bi takima ahmet sivriyi hemen koyarsan yakarsin cocugu.malik fiziki acidan güçlü değil mesela.ama yunus ve ali yavuz gibi ozel yetenekleri her mac az sürelerle hazirlarsan kazanırsın
Ya Sergi ne anlatıyorsun yav

[Xiaomi Mi A2 Lite] cihazımdan GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya Sergi ne anlatıyorsun yav

[Xiaomi Mi A2 Lite] cihazımdan GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Anlamadigin doğruları anlatiyorum.yedek kulubesinde gordugun drogba burak iste.ama sinan şans buluyo.genclerden su oynasın bu oynasin diye yaygara yapmayin bos yere.sirf biz istiyoruz diye bu cocuklar öyle hemen sahaya surulemez.en hazirlari secilir,oynatilir.ama selcuk oynuyosa 45 dakika sonra celil girer yerine celili hazırlarsın.boyle boyle kazanirsin gençleri. Herkes ozan kabak ya da ali yavuz degil ya da sahaya adim attigi ilk anda cevheri ortaya cikacak mustafa kapi da degil.bunu anlamayacak kadar cocuk mu sunuz..abdulsamed ve celil konya macinda ilk 11 baslasin diyorum ama bu yorumum bile riskli. Abdulsamed sogukkanli ve hazir olsa da,celilin taraftarla cosacagini bilsem de riskli

sinanin pek bir faydasi yok ilk yari alt yapidan biri ile baslasan ikinci yari da macin gidisatina göre sinani oyuna alirsin . Cünkü alt yapidan gelen futbolcu hic bir varlik dahi göstermese zaten sinan ilk 11 de baslamis gibi olur cünkü oda hic bir varlik gösteremiyor belki ikinci yari oyuna dahil olursa birseye yarar

sinanin pek bir faydasi yok ilk yari alt yapidan biri ile baslasan ikinci yari da macin gidisatina göre sinani oyuna alirsin . Cünkü alt yapidan gelen futbolcu hic bir varlik dahi göstermese zaten sinan ilk 11 de baslamis gibi olur cünkü oda hic bir varlik gösteremiyor belki ikinci yari oyuna dahil olursa birseye yarar
hayri cundun su istediği genç listesini hazırlıycam şimdi.takım bu genclerin planlamasını iyi yapmalı ama biz de tanımalıyız gencleri forumca...gunaydın abi

Sinanı oynamasını tek nedeni iyi kötü fiziğini olması.. Onyekuru zaten çok çelimsiz bir de yanına yunusu koyarsa hava topların da rakibi zorlayamayız bile.. Sinan fiziğini iyi kullanınca birşeyler yapabiliyor.. Dün kaçırdığı aşırtmada çoğu kişi o pozisyona giremezdi.. Şu formuyla kesinlikle formayı hak etmiyor ama şu an alternatifi olabilecek tek adam yunusu oraya koyarsak çocuğu hiç etmiş oluruz..

Diğer oyunculara haksızlık yapılacak şekilde bir teveccüh gördüğü kesin. Ama bireysel olarak oyuncu ıslıklamak büyük bir ahlaksızlık yapmadığı sürece anlamlı bir davranış değil.

Yıllardır niye lig maçlarında oynamıyor dediğimiz adam gerçekten TR Kupası topçusu çıktı, artık bunu anladık, tescillendi. Ama ıslık çözüm değil. Islıklanacaksa da takım toparlanıp Sinan çıkıntılık yaparsa (yine umursamaz davranırsa) ıslıklanır. Şu an için sadece problem çıkarmış olursun.

Geçen sene 7 gol 9 asist yapmış Muğdat’a şans verilmezken bu adamın hala 11’de oynamasını mantığım almıyor! 2-0 öndeyken takım mental olarak sağlamken bile oyuna alınmadı.

Terim bir daha bu sezon oyuna almayacağı gençleri oynatacağına şu adamı oynatsa daha iyi olur!

Açıkçası ben hocanın Sinan dan bizim kadar şikayetçi olduğunu düşünmüyorum.

sent via GSC

Birkaç kere basın toplantısında laf çaktı. Eren'e de Sinan'a da. Saha dışında da türlü şeyler deniyordur muhakkak ama olmuyor maalesef. Kapasitesi bu Sinan'ın. İlk 11 seviyesinde olmaya çok uzak. Geçen sezonki rolüne dönmesi lazım. Onun için de en azından 1 sağlam, tartışmasız forvet transferi yapmalıyız. Eren'e de güvenilmez, rüzgar esse sakatlanıyor. Zaten hoca da üzerini çizdi artık onun.

Üst Alt