Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1


Avusturya kampının ardından Terim'in transfer planı tamamlandı. İmparator, 2 orta saha ve 1 forvetin yanı sıra yönetimden 1 de sol bek istedi.fft1mm1473322.jpg


Fatih Terim, Avusturya kampının ardından hem gidecek oyuncuları belirledi, hem de transfer ihtiyacı duyulan yerleri tespit etme fırsatı buldu. İmparator, elinde Elmander, Baros, Stancu, Pino ve Kazım gibi isimler bulunmasına rağmen yönetimden bir forvet daha transfer edilmesini istedi. Pino’yu gözden çıkaran, Kazım’ı ise sağ kanatta görevlendirmeyi planlayan İmparator, çift forvetli sistemde elinde e
n az 4 golcü olmasını istiyor. Tecrübeli çalıştırıcı orta sahaya ise iki takviye yapılmasından yana. Terim’in 3 oyuncu daha alarak transferi tamamlaması bekleniyordu. Ancak yöneticilerle yaptığı görüşmede sürpriz bir talepte daha bulunarak, savunmaya da transfer yapılması gerektiğini belirtti. Sol bekte görev yapan Hakan Balta ve Çağlar’dan memnun kalmayan Fatih Terim, bu bölgeye kaliteli bir oyuncunun alınmasıni istedi.

Tirri: Çılgınca bir teklifti

Sarı-Kırmızılılar’ın orta sahaya mutlaka bir takviye yapmak istediği biliniyor. Cim Bom’un peşinde olduğu oyunculardan biri de Esteban Cambiasso’ydu. Teknik direktör Fatih Terim de, imza töreninde yaptığı açıklamada Arjantinli’yi çok istediğini belirtmişti. Başarılı orta sahanın menaceri Peppino Tirri, Cambiasso transferi hakkında İtalyan basınına konuştu. Tirri, “Galatasaray bize çılgınca bir teklif yaptı. Ancak geri çevirmek zorunda kaldık. Çünkü futbolcum ayrılmayı kesinlikle düşünmüyor” ifadelerini kullandı.
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1Iste o zaman kaliteli bir takimimiz olur.. Drogba falan çok büyük isimde, su an hiç gerek yok, öncelik diger mevkilerde olmali..
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1Şöyle bir kadro iyi olur; belki Yekta'nın yerine de biri gelebilir.Muslera

Sabri-Tomas-Servet-Drenthe

Cambiasso-Selçuk

Yekta

Kazım(Pino)-Baros-Arda​
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1bence de sol bek alınmalı, mr baltacı da sakatlık veya ceza durumunda stoper oynar ne yapalım :eek:
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1Drenthe iyidir.

Ama İnsua da iyidi bence.

Onun dışında 2 orta saha, 1 sağ açık, 1 oyuna defans katacak stoper şart.

Orta sahalardan biri Forlan olarak düşünülürse isabet olur. Bir taşla 2 kuş vururuz. Çünkü normal olan bir takımın oyuncularının uzun süre sakatlanmaması.

Sakatlık olmadığı zamanlarda Baros Elmander ikilisi yeterlidir. Forlan da forvet arkası oynar. Sakatlık olduğunda da forvet bölgesine kaydırılır. Bölece bir transferle 2 transfer yapmış oluruz.

Tabiki Cambiasso yada muadili bir isim. Motta mesela...

Ve Garay ve müdaili bir isim...

Sağ açığa golcü, güçlü, kollektif bir kanat oyuncusu. Dembele misal...

Ondan sonra düşüneceklerse drenthe falan gibi bir sol bek düşünebilirler. Benim nazarımda öncelik yazdığım şekilde.
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 11 Sol bek

2 Orta saha

1 Forvet yerine alınabilirse bir Stoper

Kalecimizdede sıkıntı yoksa bu iş tamamdır ;)
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 11 orta saha

1 forvet(Baros giderse)

1 sol bek

1 sağ bek

1 stoper

1 Keita etkisi yaratıcak sağ açıkBunlardan 1 olmasın eksik sayarım
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1Şöyle bir kadro iyi olur; belki Yekta'nın yerine de biri gelebilir.Muslera

Sabri-Tomas-Servet-Drenthe

Cambiasso-Selçuk

Yekta

Kazım(Pino)-Baros-Arda​

Aklın yolu bir Yekta değil de sağ kanata Kazım ve Pino'dan daha iyi bir oyuncu gelirse süper olur mesela Porto'lu Varela gibi.
 
Cevap: Fatih Terim'in transfer planı: 3 artı 1Bir sol bek ve selçuğun yanına çift yönlü bir adam şart. Yekta büyük ihtimal orada oynar, Culio'da var ama biri daha lazım oraya. Sol bek kesinlikle gerekli, Balta sol bek falan değil, stoperde 4.yedek falan olsun ama sol bek şart. Drenthe manyak topçu çok iyi olur. Sol ve sağ açık da eksik gibi ama kadro oyuncusu almak daha mantıklı oralara.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt