Fatih Terim'in Yeşil Formalıları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Cevap: Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Bence gayet güzel kadro.

Kaleye Muslera

Cluio yerine Cambiasso

Balta yerine de iyi bir oyuncu alırsak sorun yok.

Bu kadro da kesinlikle Culio yerine Çok kaliteli 2 yönlü oynayan önlibero şart.

Forvet idare eder ama orta alan çok zaafiyetli.

Ben Defans kötü söylemine katılmıyorum. Sabri - Uflasi - Servet gayet üstü düzey adamlar sadece Balta silik kalıyor.

Türkçem çok kötü beyler 2.sınıftan mezun olduğum için Ujfalusi yazamıyorum.

Elimizdekilere göre çıkabilecek en iyi kadro bu.Kesinlikle 1 stoper 1 ortasaha 1 solbek 1 sağ açık alınması lazım.

eğer dediğiniz kadar çok transfer yapılması durumunda takımda gençler yeterince şans bulamayacaktır. Bence kadro güzel bir orta saha, bir de forvet takviyesiyle güzel bir takım olur. Son maçta defansta Semih'in yaptığı çıkışı unutmayalım. Okan da iyi kumaş ;)

Mutlaka ortasaha ve sol bek yapılması lazım. defans forvetten daha öncelikli şuan.

Muslera

Sabri - Servet - Ujfalusi - H. Balta

Kazım - Selçuk - Yekta - Arda

Elmander - Baros

balta oynamayacakta çağlar mı oynayacak Baltanın yerine kimi oynatılmasını bekliyorsun. Terim boşuna sol bek tranferiistemiyor.

Renktaşlar Fm mi oynuyoruz burada. Gerçek hayat burası. Yorumlara bakıyorum 8 tane transfer lazım diyorsunuz. Kolay mı Avrupa da olmayan takıma 8 tane oyuncu gelmesi. Kaldı ki beğenmediğiniz adamları zaten Terim kesmeyecek. Hepsi milli takım oyuncusu ( Sabri , servet , hakan , kazım ). Bize gereken sadece sağlam bir ön liberodur. Birde Savunma hattına takviyedir. Çok lüks bir beklenti içerisindesiniz. Kadro derinliği yeterli ama savunmaya takviye olursa da güzel olur. İşte o zaman Şampiyonluğun büyük favorisiyiz diyebiliriz.

Muslera ile kaleci sorunu çözüme kavuştu bence, klasik 4-4-2'de Selçuk'un yanına bir transfer, bir de forvete takviye yapılırsa çok büyük bir eksik kalmaz. Ancak sağ bekte Sabri'den başka alternatifimiz yok, aynı şekilde sol bek içinde sadece Hakan Balta'ya güvenemeyiz bence. Olmazsa olmaz değil ama bu mevkilere de takviye gelirse güzel olur. Çok kasmaya da gerek yok, neticede Avrupa'ya gitmeyeceğiz, şu şike vs. durumlarından ötürü de çok ciddi bir rakibimiz olacağını sanmıyorum.

Son değişiklik; culio out yekta in

-------------Muslera--------------

sabri------ujfa------servet------balta

kazım----selçuk------yekta-----arda

---------elmand------baros------

şu anda FT nin kafasındaki 11 bu

biraz önce bugun yapılan antrenmanı izledim . dün PARÇALI giyenler yanyana oynadılar ,başka kimse yoktu. dikkat ettiniz mi? bi gruplaşma hala var gibi geldi

Üst Alt