#FatihTerimiİstiyoruz Geri Dön İmparator! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#FatihTerimiİstiyoruz Geri Dön İmparator!

Galatasaray forumunda, fenerliden kuşculardan Terime daha çok hakaret edenler var...

Nankörmüsünüz arkadaşlar siz...

Adam Uefa kupası aldırmış, Super Kupa aldırmış(Lucescu geleli 1 2 ay bile olmamıştı), Türkiye avrupa yarı final oyatmış...

Terim in takımları dikkat ederseniz her zaman son saniyeye son dakikaya kadar maçı kovalar(Bu sene ki çek maçı, Geçmiş senelerdeki maçlar Hırvatlar Çekler, Real Madrid maçı 3-2, Braga maçı.....vs)

Ben açık net söylerim, Galatasaray'da Terim yerin dibine sokmak, ağza alınmayacak eleştireler yapmak net fenerliden bile daha Galatasaray hainidir.

Paracıymış tabiki yüksek paralar alacaksın, ben bilgisayar mühendisiyim şuan 3 yıldır çalıştığım patronlarla aile gibi olduğum bir şirketdeyim, ama başka firması derseki aldığının iki katı maaş giderim sonuçta parayla hayatımızı çeviriyoruz.

Bana Türkiye Milli takımı ve Galatasarayın başında senelerce durmuş sana kupalar başarılar kazandırmış bir isim daha söyle onu isteyelim tekrar ama bu Terim, dönecekse kapımız sonuna kadar açıktır.

Isteyen ister istemeyen istemez. Herkesin kendi düşüncesi, herkesin kendi nedenleri var görüşü için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Fatih terimi istemeye bilirsin buna ben kişisel olarak asla itirazım olamaz ama çamur atıp asıl asılsız nedenler ile kötülemek veya aşağılayıcı takma isimler takanlara saygım olamaz ve olmayacak da. Çokta fifi diyeceksiniz tabiki ama yani.

Aslolan Galatasaray !!!

bu kadar ağır eleştiriyi kimse haketmez ama Terimin egosu çok fazla o yüzden sevilmiyo olabilir ben bazen seviyorum bazen gülüyorum.. mesela Türkiyedeki bütün matah işleri ben yaptım açıklaması.. ego insanı bitirir unutmayalım ki deveden büyük fil var.. aynı ego Arda da var maalesef

Fatih terimi istemeye bilirsin buna ben kişisel olarak asla itirazım olamaz ama çamur atıp asıl asılsız nedenler ile kötülemek veya aşağılayıcı takma isimler takanlara saygım olamaz ve olmayacak da. Çokta fifi diyeceksiniz tabiki ama yani.

Aslolan Galatasaray !!!

Bu Ülke´de elestirinin ne oldugunu bilmiyor insanlar. Wie schreibt man eine Kritik ? Almanya´da bu aslinda, az da olsa, herkese okulda gösterilir aslinda. Asagalamak, veya iftira atmak, elestiri degildir... Elinde bir kanitin olmamasina ragmen, hayali senaryolar üretmek, üzgünüm ama, bu da elestiri degildir.

Elestirinin ne demek oldugu bilinse, zaten kimse kimseye satasmadigi, saygi cercevesinde tartisildigi seviyeli bir ortam olur.

yer aldığı dönemlerde başarılı olmuştur itiraz edemem ama bir sistem takımı yaratamıyor bundan dolayı başarılarda dönemlik olmaktan öteye geçemiyor istemememin sebebi tamamen budur. Fatih Terim yerine daha çok sürdürülebilir bir sistemi olan teknik ve taktik açıdan daha yeterli bir hoca istiyorum.İşin özü Türkiye değil İsviçre olmamız gerekli.

bu kadar ağır eleştiriyi kimse haketmez ama Terimin egosu çok fazla o yüzden sevilmiyo olabilir ben bazen seviyorum bazen gülüyorum.. mesela Türkiyedeki bütün matah işleri ben yaptım açıklaması.. ego insanı bitirir unutmayalım ki deveden büyük fil var.. aynı ego Arda da var maalesef

Egosu fazla katiliyorum ama haksiz da sayilmaz butun matah isleri o yapti haksiz mi bu konuda?30 senedir futbolun icinde olan adama futbolu bilmiyorsun dersen o adamda boyle cevap verir..

Bu Ülke´de elestirinin ne oldugunu bilmiyor insanlar. Wie schreibt man eine Kritik ? Almanya´da bu aslinda, az da olsa, herkese okulda gösterilir aslinda. Asagalamak, veya iftira atmak, elestiri degildir... Elinde bir kanitin olmamasina ragmen, hayali senaryolar üretmek, üzgünüm ama, bu da elestiri degildir.

Elestirinin ne demek oldugu bilinse, zaten kimse kimseye satasmadigi, saygi cercevesinde tartisildigi seviyeli bir ortam olur.
İmza. Sonra onu bunu savununca biatcı oluyorsun. Neyse şimdi bir şey yazacağım millet alınacak yine aber die Leute sind einfach nur ungebildet und dumm.

Aslolan Galatasaray !!!

Türkiye´de toplumda da bir cirkinlik var... Bunu genelde bizim Türk´ler ceker, ama insanlar futbolcular para kazandigi icin, her istediklerini, yapabildiklerini zannediyorlar. Guiza bu ortamda bir, iki sene daha kalsaydi, intihar bile edebilirdi.

Sonra oyuncular neden vertikal oynayamiyor, neden dikine gidemiyor oluyor. Mehmet Scholl´u alintilayim, bu sekilde oynamak, "özgüven" ve hata yapmaktan korkmamak gerektiri. Ve bu Ülke´de, hata yapmaktan korkmadigin, cekinmedigin bir ortam yok. Bu degerli teshisi daha 6 yil önce Hiddink´de koymustu.

Egosu fazla katiliyorum ama haksiz da sayilmaz butun matah isleri o yapti haksiz mi bu konuda?30 senedir futbolun icinde olan adama futbolu bilmiyorsun dersen o adamda boyle cevap verir..
tabi ki yaptı ama söylemese daha iyi olucak bunun farkında değil anti grup toplanıyo sonra forumdaki gibi bide Fatih Tekke,ümit karan,ömer toprak,volkan demirel bunların hepsini yiyen fatih terimdir kabul edelim egoları uğruna milli takımı bile umursamıyo sonuçta takım için ne iyiyse onu yaparsın.adam açıkca sneijderi istemedim ben demişti bu da ego ürünüdür Felipe vardı bizim mükemmel adam geçiyordu koşmuyo diye yolladı daha niceleri var bu şekilde.

Evet Terim cok büyük basarilari elde etti Galatasaray adina bazilarinin hayali bile etmediklerini gerceklestirdi, bundan dolayi da ona daima bir galatasaray taraftari olarak minnettar duyacagim, ama hersey gibi oda gecmiste kaldi ve gecmisimizi unutmak nasil olmuyorsa onla da yasamak yanlis olur. 1996-2000 Efsane olan Terimi kim istemez ama kabul etmek gerek o Terim artik yok. Yerine maselsef ben ders almam ders veririm diyen egosu bu dünyaya sigmayan bir terim var. Bu Terimle de hic bir yönetim uzun süre calisamaz, evet belki gelir ilk yilda gene takimi sampiyon eder ama sonrasi ortalik toz duman olur gene karisir ve gider. artik biz yeni terimi bulmamiz gerekli hersey silbastan yapan ve yeni bir efsane yaratacak bir hoca gerekli o jorge sampaolil olabilirdi ama tren kacti. lafin kisasi terim bu saaten sonra bize faydadan cok zarari olur.

Türkiye´de toplumda da bir cirkinlik var... Bunu genelde bizim Türk´ler ceker, ama insanlar futbolcular para kazandigi icin, her istediklerini, yapabildiklerini zannediyorlar. Guiza bu ortamda bir, iki sene daha kalsaydi, intihar bile edebilirdi.

Sonra oyuncular neden vertikal oynayamiyor, neden dikine gidemiyor oluyor. Mehmet Scholl´u alintilayim, bu sekilde oynamak, "özgüven" ve hata yapmaktan korkmamak gerektiri. Ve bu Ülke´de, hata yapmaktan korkmadigin, cekinmedigin bir ortam yok. Bu degerli teshisi daha 6 yil önce Hiddink´de koymustu.
evet ben ülkenin sistem oyununa geçmesini isterim ama çok zor molde gibi izlanda gibi oyun olsa kesinlikle bir yerlere gelicez benim beklediğim emre mor sinan gümüş gibi adamların korkulmadan 11 e konması selçuk arda gibilerin direk kesilmesi önemli olan katkıdır Ardanın atleticoda oynadığı oyunu biliyoruz canını dişine takıyodu kafa golleri bile atıyodu ama burda adam havalı havalı yürüyo koşmayı bıraktım zaten.

Fatih terimin bir çok hatası var ve bunu kimse inkar edemez etmiyor. Ama sonuç olarak adamın başarı oranı müthiş seviyede ki özelikle bizde bu geçerli.

Ama gelmesin istemiyorum artık bende. Taraftarı camiayı böle bilecek her kimse gelmemeli. Fatih terimde bu konuda ciddi tehlike temsil ediyor gördüğüm kadarı ile. Camianın birlik beraberlik döneme ihtiyacı varken bölünmeye gelemez.

Aslolan Galatasaray !!!

Evet Terim cok büyük basarilari elde etti Galatasaray adina bazilarinin hayali bile etmediklerini gerceklestirdi, bundan dolayi da ona daima bir galatasaray taraftari olarak minnettar duyacagim, ama hersey gibi oda gecmiste kaldi ve gecmisimizi unutmak nasil olmuyorsa onla da yasamak yanlis olur. 1996-2000 Efsane olan Terimi kim istemez ama kabul etmek gerek o Terim artik yok. Yerine maselsef ben ders almam ders veririm diyen egosu bu dünyaya sigmayan bir terim var. Bu Terimle de hic bir yönetim uzun süre calisamaz, evet belki gelir ilk yilda gene takimi sampiyon eder ama sonrasi ortalik toz duman olur gene karisir ve gider. artik biz yeni terimi bulmamiz gerekli hersey silbastan yapan ve yeni bir efsane yaratacak bir hoca gerekli o jorge sampaolil olabilirdi ama tren kacti. lafin kisasi terim bu saaten sonra bize faydadan cok zarari olur.
valla ben en çok hala manciniye üzülüyorum hala aklımdadır yazık ettik adama bize uzun yıllar hizmet ederdi o kadar seviyodu takımı ayrıca.unai emery tarzı hoca lazım bize sistemm sistemm

Fatih terimin bir çok hatası var ve bunu kimse inkar edemez etmiyor. Ama sonuç olarak adamın başarı oranı müthiş seviyede ki özelikle bizde bu geçerli.

Ama gelmesin istemiyorum artık bende. Taraftarı camiayı böle bilecek her kimse gelmemeli. Fatih terimde bu konuda ciddi tehlike temsil ediyor gördüğüm kadarı ile. Camianın birlik beraberlik döneme ihtiyacı varken bölünmeye gelemez.

Aslolan Galatasaray !!!
Fatih terim gelmicekse de neden bu kadar beklendi Riekerink kalıcaksa bile adama sen kalıyosun planlamanı yap denir adamlar guardiolayı taa ne zaman getirdi.. yeni sezon planlaması yeni sezonda yapılmaz bence. daha hiç bişey belli değil golcümüz bile belli değil umut hala bizim kadroda bu inanılmaz umutu gönderemiyoruz şaka gibi.

Üst Alt