Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D

Cevap: Fatmagül'ün suçu ne?

Beren'in çok bi günahı yok, hiçbir yapımcı Aşk-ı Memnu'da tecavüzün kralını yemiş birine bu rolden başka bir rolle gitmez. E kız da para kazanacak, mecburen tecavüze uğruyor.

Ben en çok Beren'in ailesine acıyorum. Keza bana ablam / kardeşim için "Senin ablanı / kardeşini de ne s...." diye bir cümle kursa ben de onu orda şey yaparım yani. Ya da düşünün ana / babasınız "Dün kızınız çok güzel tecavüze uğradı" deseler ne diyeceksiniz? Allah kolaylık versin.

Beren'in çok bi günahı yok, hiçbir yapımcı Aşk-ı Memnu'da tecavüzün kralını yemiş birine bu rolden başka bir rolle gitmez. E kız da para kazanacak, mecburen tecavüze uğruyor.

Ben en çok Beren'in ailesine acıyorum. Keza bana ablam / kardeşim için "Senin ablanı / kardeşini de ne s...." diye bir cümle kursa ben de onu orda şey yaparım yani. Ya da düşünün ana / babasınız "Dün kızınız çok güzel tecavüze uğradı" deseler ne diyeceksiniz? Allah kolaylık versin.

Onların mezhep geniş. Sorun yok :D

Orkun'un Suçu Ne? Diye bir dizi yapacağım, Fatmagül'de bana tecavüz edecek. Gıkımı çıkartırsam nağmerdim. :eek:

Aşk-ı memnu yaptılar millet izleyip izleyip yengesine saldırdı,sonra da kadın programlarına konu oldu.

Şimdi de Fatmagül vs.. yaptılar bu sefer nerde 4 erkek bir araya gelse yanlız kızlara saldıracak :D:D

Üst Alt