fb'nin son zamanlarda eski gs'lileri alması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fb'nin son zamanlarda eski gs'lileri alması

Lo Bianco, Montano, Tina Charles, Zellous .. Hepsi de sevdiğimiz isimlerdi. Nispet mi yapıyorlar yoksa piyasada oyuncu mu bulamıyorlar anlamış değilim. Bakalım sırada Sancho ve Dubljeviç mi var ..?

Bu transferler oyuncuların çok çok iyi olduğundan kaynaklanmıyor, arkada farklı mesjalarda var. Müstehakta bizimkilere. Futbol şubesindeki oynatılmayanların sadece 1-2siyle bu branşları ayakta tutabilmek varken şu an sıkıntı çekiyoruz.
Bu noktaya gelene kadar nerdeydi akıllar bilmiyorum.

Futbolda da basketbolda da neredeyse bütün oyuncular bizim yönetimlerin hatası nedeniyle gitmiştir. Emre de dahil.

benim hatırladığım son fenerden transfer colin-kazım'dı. Kazımda aykutla sorun yaşadığı için gitti ne yazıkki son 10 senedir bu konuda kötüyüz. Ezeli rakipten oyuncu almak hele ki sevilen biriyse zordur ama alınca ciddi psiklojik üstünlüğün oluyor, bunun en büyük örneği barçanın kaptanıyken serbest kalma maddesini verip figoyu alan real madrid.

benim hatırladığım son fenerden transfer colin-kazım'dı. Kazımda aykutla sorun yaşadığı için gitti ne yazıkki son 10 senedir bu konuda kötüyüz. Ezeli rakipten oyuncu almak hele ki sevilen biriyse zordur ama alınca ciddi psiklojik üstünlüğün oluyor, bunun en büyük örneği barçanın kaptanıyken serbest kalma maddesini verip figoyu alan real madrid.

Fenerden gelen ve en son isimize yarayan adam Stjepan Tomas di. Song ile beraber uyumlari iyiydi.

Üst Alt