FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Seneye muhtemel 11;

Ter Stegen
Sergi Roberto-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Rakitic-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele

Bu elbette şu anki kadroya göre.. Kanat forvet alacaklar gibi gözüküyor. Ayrıca Pique 1-2 senedir kötü durumda. Yeni gelen Lenglet oynayabilir. Pique Katalan kontenjanından oynuyor 1-2 senedir adeta.

Son olarak izlemedim ama yeni gelen Arthur'da çok övülüyor. Sisteme adapte olursa Rakitic yerine onu görebiliriz.

Rakitic bok gibi son 1 yıldır, Arthur keser onu.

Diğer yandan Kante transferi gerçekleşmeli.

Kanat için ise akılları varsa Brandt'ı alsınlar eğer Griezmann olmuyorsa.

Rakitic bok gibi son 1 yıldır, Arthur keser onu.

Diğer yandan Kante transferi gerçekleşmeli.

Kanat için ise akılları varsa Brandt'ı alsınlar eğer Griezmann olmuyorsa.

Dembele çok daha iyi Brandt'tan yapma. Griezmann'ı kovaladılar ama olmadı. Griezmann seviyesinde biri olmalı ki tatmin olunsun. Brandt yerine aynı takımdan Leon Bailey var, o daha iyi bence.

Jamaika'dan çıkan ilk futbolcu olarak tarihe geçecek çocuk.

Seneye muhtemel 11;

Ter Stegen
Sergi Roberto-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Rakitic-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele

Bu elbette şu anki kadroya göre.. Kanat forvet alacaklar gibi gözüküyor. Ayrıca Pique 1-2 senedir kötü durumda. Yeni gelen Lenglet oynayabilir. Pique Katalan kontenjanından oynuyor 1-2 senedir adeta.

Son olarak izlemedim ama yeni gelen Arthur'da çok övülüyor. Sisteme adapte olursa Rakitic yerine onu görebiliriz.
Busquets ve Rakitic'i izlemek keyif vermiyor.

Dembele çok daha iyi Brandt'tan yapma. Griezmann'ı kovaladılar ama olmadı. Griezmann seviyesinde biri olmalı ki tatmin olunsun. Brandt yerine aynı takımdan Leon Bailey var, o daha iyi bence.

Jamaika'dan çıkan ilk futbolcu olarak tarihe geçecek çocuk.

İlk 11 için değil rotasyon için dedim nitekim ellerinde yine rotasyon için oyuncu yok.

Griezmann'ı alabilirler hala ama sanırım çok yüksek maaş istiyor.

Bayern Münih'in 27 yaşındaki orta sahası Thiago Alcantara, Alman kulübünün yetkililerine Barcelona'ya transfer olmak istediğini iletti. (Bild)

Üst Alt