FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Barcelona, teknik direktörlük konusunda Ronald Koeman ile anlaştı. (ESPN)

Beklemiyordum ama anlasmislar bugun.
Transfer yok mu?
Aslinda futbolcu alip onlara gore sistem uygulamalilar. Zaten bu sistem olayindaki israri hic anlamadim. Havertz, Werner, Kante vs vs bunlarla ilgilenebilirlerdi. Illa bunlar degil ama piyasada Alman liginden, Fransa'dan cok firsatlar vardi. Simdi Koeman ne yapacak gorelim.

Transfer yok mu?
Aslinda futbolcu alip onlara gore sistem uygulamalilar. Zaten bu sistem olayindaki israri hic anlamadim. Havertz, Werner, Kante vs vs bunlarla ilgilenebilirlerdi. Illa bunlar degil ama piyasada Alman liginden, Fransa'dan cok firsatlar vardi. Simdi Koeman ne yapacak gorelim.
Transfer olur ama futbolculara gore sistem olmamali, tam tersi aslinda dogrusu. Teknik direktorun futbol anlayisina gore oyuncu transfer edilir.

Cok ahim sahim transfer donemi olmaz aciklamalara bakarsak;

Barcelona Başkanı Bartomeu: "Salgın sürecinde 200 milyon euro gelir kayıbımız var. Neymar ve Lautaro Martinez'e artık talip değiliz. Şu an içinde bulunduğumuz durum bu tarz büyük harcamalara imkan vermiyor"

Barcelona çok büyük yapılanmaya girecekse Messi'yi tutsun yoksa adamı boşuna engellemesinler gitsin başka takıma. Defansta Semedo-Pique-Lenglet-Alba dörtlüsü olacaksa önde Messi-Ronaldo-Neymar olsa işlemez.

Üst Alt