FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Cevap: Official Barcelona Başlığı

''Nou Camp'ta Barcelona - Real Madrid maçını izlemek'' mi? Hayatta en çok istediğim şeylerin başında gelir.:)

Hangi otoriteymiş ya o?Siz kafanızdan Ronaldonun egoları yüzünden böyle birşeyler uyduruyorsunuz.Messiyide çok severdim ama sırf bu tip şeyler yüzünden soğudum.Ronaldoya topçu değil diyebilecek düzeye kadar geldi bazıları :) Birde söylediğiniz şeyleri otorite diye ortaya atmayın bari.

https://www.gscimbom.com/forum/anket-forumu/1351-messi-mi-cristiano-ronaldo-mu.html

Bu bir nevi otoritedir,forumun otoritesidir,yada spor programlarında konuşanlar onlarda bir nevi otoritedir örnek vermek istemiyorum ama maçı Barça maçları izlerken spikerler tarafından dünyanın en iyi futbolcusu olarak lanse edilir yada eski futbolcular futbolla ilgilenen herkez aslında otoritedir...

Bu forumya yapılan anket futbolla ilgilenlerin oluşturdugu bir genel kanıdır,

Messi 38

Ronaldo 21

Fark ortada...

Tekrar yazıyorum bu konu Messi C.Ronaldo tartışma konusu degildir,bu konular forumda mevcuttur..

Burda futbolun F sinden anlamayan kişilerde mevcut.Yani orda oy kullananların.Kusura bakmayın ama ben onları futbol otoritesi olarak saymam.Ayrıca spikerleride pek takma derim.Manchester maçları NTV,Ntvspor gibi kanallarda verilse aynı şeyler Ronaldo içinde söylenir.Neyse.Uzatmayalım fazla.

Futboldan anlamayanların hepsi Messi'ye mi veriyor yani :):rolleyes:

Baştada yazdıgım gibi bu konu göreceli birşeydir herkezin görüşüne saygılıyız ve bu konu Messi C.Ronaldo tartışma konusu degildir,bu konu hakkında forumda konular açılmıştır..

Neyse konu saptırmayalım..

Barca, Benzema için rekor teklife hazırlanıyor

Fransız basınında çıkan haberlere göre, Barcelona, Karim Benzema için 65 milyon avro değerinde bir teklif yaparak, onu kulübün en pahalı transferi yapmaya hazırlanıyor.

Aujourd'hui Sport'un haberine göre, Katalan ekibi, yaz aylarında Benzema için 65 milyon avroluk rekor bir teklif yapmaya hazırlanıyor.Barcelona'nın yanı sıra, Manchester United ve Real Madrid gibi devler de Benzema ile ilgileniyor.

News Of The World'un haberine göre, Carlos Tevez takımdan ayrıldığı takdirde, Kırmızı Şeytanlar da oyuncu için 45 milyon avroluk bir teklif yapacak.Madrid kulübünün hayranı olduğunu açıklayan Benzema, Real için oynama isteğini daha önceden dile getirmişti.

Olası bir transferin önündeki tek engel, genç yıldızını ucuza kaptırmak istemeyen Lyon başkanı Jean Michel Aulas. Başkanın, teklif yapmaya hazırlanan bütün kulüplerden 100 milyon avro talep edeceği iddia ediliyor.

Olursa güzel olur ama fazlada gerek oldugunu düşünmüyorum aslında ilk hedefin Fabregas ve Zhirkov olması gerekir bana göre..

Arkadaşlar bu Barcelona'da Katalan olaylarına çok dikkat ediliyor İniesta Xavi gibi oyunculara daha çok öncelikler tanılıyor hatta hatta Web sitesinde önde gelen dili "Katalan" dili:)

Bu olaylardan rahatsız olanlar var mı?

Arkadaşlar bu Barcelona'da Katalan olaylarına çok dikkat ediliyor İniesta Xavi gibi oyunculara daha çok öncelikler tanılıyor hatta hatta Web sitesinde önde gelen dili "Katalan" dili...:)

Bu olaylardan rahatsız olanlar var mı?

Fabregas sakat değilmi ? sakat sakat da transfer yapıcaklarını sanmıyorum :)

Olsun elinde sonunda iyileşecektir :D

Oğuzhan Türkmen ' Alıntı:
Arkadaşlar bu Barcelona'da Katalan olaylarına çok dikkat ediliyor İniesta Xavi gibi oyunculara daha çok öncelikler tanılıyor hatta hatta Web sitesinde önde gelen dili "Katalan" dili...

Aslında olmaması gereken birşey ama çok büyük bir külüb oldukları için bu sorun olmuyor yani Messi,Henry bunun için bir problem yaratamaz çünkü orası en büyük külüb,mesala bizde olsa sorun olur Lincoln,Baros gibi oyuncular bunu sorun yapabilir,çünkü bunlar bize geldiginde bu takımda en önemli oyuncu benim mantıgı ile geliyorlar burda bana özel ilgi gösterirler diye geliyorlar ve bizde gereken ilgiyi gösteriyoruz ama Barça'da katalanların daha önemli oldugu artık kabul görmüş oyuncu oraya gelmedende biliyor ve kabullenir bunu zaten..

Olsun elinde sonunda iyileşecektir :D

Aslında olmaması gereken birşey ama çok büyük bir külüb oldukları için bu sorun olmuyor yani Messi,Henry bunun için bir problem yaratamaz çünkü orası en büyük külüb,mesala bizde olsa sorun olur Lincoln,Baros gibi oyuncular bunu sorun yapabilir,çünkü bunlar bize geldiginde bu takımda en önemli oyuncu benim mantıgı ile geliyorlar burda bana özel ilgi gösterirler diye geliyorlar ve bizde gereken ilgiyi gösteriyoruz ama Barça'da katalanların daha önemli oldugu artık kabul görmüş oyuncu oraya gelmedende biliyor ve kabullenir bunu zaten..

Hımmm...:cool:

Kesinlikle.. Barcelona bir futbol klubünden daha fazlası. Hiç bir futbol takımı Barça kadar anlamlı olamaz bence. Ki en basit örneği formayı kutsal olarak görüyorlar ve reklam almıyorlar. Unicef'in reklamını ise yardım amaçlı olarak almışlardır. Ve 1 milyon $ bağış yapmıştır Unicef'e.

Üst Alt