federico chiesa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

federico chiesa

Federico Chiesa...

Federico Chiesa, muhterem Enrico Chiesa'nin ogludur. Fatih hocamizin Fiorentina'yi calistirdigi dönem Enrico Chiesa, Nuno Gomes ile birlikte, Fiorentina'nin değişmez forveti ve Italya'nın kalburüstü forvetlerinden idi. Lakin önünde top class forvetler oldugundan (Vieri, Inzaghi, Del Piero, Totti, Montella, Delvecchio vs.), hakettiği degeri görememiştir.

Lakin onun, güneş gibi dogan, bir varisi vardir. O da kendi oglu Federico Chiesa'dan başkası degildir.

Muazzam bir futbolcudur kendisi. Fiorentina'da oynamaktadır. Henüz 20 yasindadir. Transfermarkt'a göre €45 milyon degerindedir. Mevkisi false 9, forvet arkası, 10 numara ve kanat forvet olarak adlandırılabilir. Lakin saha icinde çok hareketli bir oyuncudur.

Bu sezon oynanan maçların özetlerini izledim, hayran kaldım. Süphesiz yakinda çok daha iyi kulüplerde göreceğimiz oyuncudur. Kendisini yakin zamanda Real Madrid'de görürsek, sasirilmamalidir. Zira RM'e çok uymaktadır tarzı gereği.

Babasinin kariyerini geçeceğinden süphem yoktur.

Bu arada Fiorentina'da oynayan bir baska basarili futbolcunun çok yetenekli forvet oynayan oğlu Giovanni Simeone'dan sonra, ikinci çok yetenekli topcudur. Zira Fiorentina'nin önü çok parlaktır. Takip edin renklerini sevdiğim mor menekşeleri.

https://www.transfermarkt.de/federico-chiesa/profil/spieler/341092

Büyük liglerin çoğunu özetlerden takip ediyorum

Milli takım arasından önce oynadığı maçta döktürmüş

Fena drippling yapıyor Messi'nin ilk zamanları gibi neredeyse

Cristian vieri enrico cheisa batistuta rui Costa nuno gomes ne yıllardı
İtalya ligi özetleri olurdu 14 de trt de pazar günleri

Cok net Italya’nin uzun suredir cikardigi en yetenekli futbolcu Bernardeschi’den falan fersah fersah otede. Bence ideal Pep kanadi kendisi.

Giovanni Simeone de bayagi iyi. Fiorentina aslinda Ianis Hagi’yi de tutsaydi topcu cocuklarindan olusan bir hucumlari olacakti.

Benassi de cok iyi orta saha bu arada. Pioli de iyi hoca, Viola bu sene iyi isler yapacaktir.

Dün gece İtalya kupasında Roma’yı tek balına hoş eden adam. Güzel performansını hattrick ile taçlandırdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt