Feghouli: "Mesut'tan nefret ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sofiane-feghouli-den-mesut-ozil-aciklamasi-1636990907.jpg

Süper Lig'in 13. haftası Galatasaray-Fenerbahçe derbisine sahne olacak. İki takımda da hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Maç öncesinde Galatasaray'ın deneyimli oyuncusu Sofiane Feghouli'den sert bir açıklama geldi. Cezayirli oyuncu, ülkesine yaptığı açıklamada Almanya'ya elendikleri maçtan sonra Mesut Özil'den nefret ettiğini belirtti.

"ATTIĞI GOL HAYATIMIZI KARARTTI"
Feghouli açıklamalarında, "Maçın normal süresini 0-0 bitirmiştik. Uzatmanın hemen başında bir gol attılar. Ancak biz cevap vereceğimize inanıyorduk. İnancımızı kaybetmemiştik. Ancak uzatmalar biterken Mesut'un attığı gol, hayatımızı kararttı."

"MESUT'TAN NEFRET EDİYORUM"
"O an Mesut, dünyada en nefret ettiğim insan oldu. Gerçi sonra benim asistimle bir gol attık. İş işten geçmişti. Hala düşünürüm. O dönemde Almanya'yı elesek dünya şampiyonu olur muyduk diye… Bence olurduk çünkü o Almanya yarı finalde Brezilya'ya 7 gol attı. Bize 90 dakikada bir tane bile atamamıştı. Mesut Özil'den nefret ediyorum."

Galatasaray'da yeni sözleşme için 3.8 milyon €’luk ücretini 2 milyon €’ya indirmeye hazır olan Sofiane Feghouli için yönetim son sözü Fatih Terim’e bıraktı.

euro olmuş neredeyse 12 tl bu bitik adama yıllık 2 milyon euro mu verecekler cidden!!!

Galatasaray'da yeni sözleşme için 3.8 milyon €’luk ücretini 2 milyon €’ya indirmeye hazır olan Sofiane Feghouli için yönetim son sözü Fatih Terim’e bıraktı.

euro olmuş neredeyse 12 tl bu bitik adama yıllık 2 milyon euro mu verecekler cidden!!!
Sezon başı dehlemeye çalıştığımız oyuncuya , o parayı vermeyeceğimiz çok bariz bence.

Boş haberler , geçen sene de Belhanda için yapılıyordu.

Cezayir milli takımının şampiyon olabileceğini düşünecek zekada futbol bilgisine sahip adam Galatasaray'da oynuyor. Kusura bakmayın bu özgüven falan değil.

Boşver hep oynar mesut umarım, cukkaladı işte acun fener emsin hepsini.
Bu seneye laf eden çok oldu ama endoğru politika bu gençleşmeydi. Hagi-Popescu-Tafarell-Drogba 30+ başka katkı var mı unutmuşsam, götz stumf 30dan azdı, prekazide azdı ilk geldiğinde, benim kafamda 30+ katkı veren bu kadar, yenilerin hepsi wesley melo riera elmander baros kewell keita 28 civarıydı.

Üst Alt