Feghouli: "Pozitif kalmak gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli: "Pozitif kalmak gerekiyor"

FDYE1-eWUAc_Dqr

Sofiane Feghouli, 1-1 berabere kaldıkları Lokomotiv Moskova maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Feghouli: "Daha çok sağ tarafta oynuyordum ama bu sezon orta alandayım. Hocamızın takdirine bağlı, bana nerede görev verirse orada faydalı olmaya çalışıyorum."

"Lider olarak devam ediyoruz. Daha 2 maçımız var. Her şeyi hesaplayacağız."

"Pozitif kalmak gerekiyor. Biz lider olarak geldik, lider olarak devam ediyoruz. Bir sonraki maça bakmak gerekiyor. Önümüzde 2 maç daha var. Ona göre hareket etmeliyiz."

"Antrenmanlarda bu gole çalışıyoruz. Ben de kendimi buna hazırlıyorum."

pas vermen gereken yerde vurdun ama gol olunca kurtardın fego
Pası yokladı kafasıyla da ofsayt olabilir diye düşünüp temiz vuruşunu yaptı muhtemelen. Dediği gibi çalışıyorsa o riske girmek istememiştir. Amatörde bile bu gibi kontra ataklarda kendinize güveniyorsanız riske girmeyin vurun diyorlar. Dışarıdan bakıldığında Soso'nun yaptığı daha riskli görünüyor ama o an saniyeler içinde o kararı veriyor, pozisyonu bizim gibi göremiyor.

Ikinci yari da pozisyonlardan birini atsaydı simdi galibiyeti kutluyorduk belkide. Umarım Marsilya ve lazio maclarinda da ayni istekle oynarız lider olarak çıkarız bu gruptan hakediyoruz bence.

Herif daha ilk yarıda koşamıyordu. Golü atmasa 46'da çıkarırdı muhtemelen hoca.

Hocanın nefret ettiğim huylarından biri bazı futbolculara gereğinden fazla güveniyor.
Ön tarafa kalite şart ağa çalımcı kanat ve forvet lazım. Gedson gibi oyuncuda lazim tabi.

Morutan maçın sonunu gormeli. Gerekirse 2. yarı yari girsin. Bize ozaman lazım bu adam

Üst Alt