Feghouli: "R. Madrid maçında aldığımız sonuçtan sonra burada galip gelmek zorundaydık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli: "R. Madrid maçında aldığımız sonuçtan sonra burada galip gelmek zorundaydık"

Süper Lig’in 11. haftasında Gaziantep FK’yı 2-0 yenen Galatasaray’da 1 gol atan, 2 şutu da direkten dönen Sofiane Feghouli, mücadeleyi yayıncı kuruluşa değerlendirdi.

Sofiane Feghouli: Real Madrid maçından sonra…

Cezayirli yıldız, zor bir takıma karşı kazandıklarını ve maç boyunca takım olarak mücadele ettiklerini belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Çok mutluyum. Sadece attığım gol için değil takımın performansı adına da mutluyum. 1. dakikadan 90. dakikaya kadar herkes mücadele etti. Çok güzel bir galibiyet oldu zorlu bir takım karşısında…

Fiziksel olarak her geçen gün daha iyi hissediyorum. Önümüzdeki milli arayı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Real Madrid maçında aldığımız sonuçtan sonra burada galip gelmek zorundaydık. Bu akşam attığım golü eşi ve çocuklarıma armağan ediyorum.”

Sözcü

Burası Galatasaray her maç mücadele etmek zorundasınız.
Bunlar ne söylese batıyor artık bana bence konuşmasınlar.

Fiziksel olarak her geçen gün daha iyi hissediyorum
Ne demek bu.. Bundan sonra oynayacam anlamı da çıkar ama bundan önce neden fizik olarak zayifdin acaba

Doğru sistem, doğru oyuncu, doğru sonuç. Orijini 10 numara olmayan adam, kafasında arkasındaki bek için savunma yapma derdi olmayınca Belhanda'nın 10 numarada, deplasmanlarda 2.5 yılda yarattığı aksiyonu tek maçta gösterdi. Gamsız mamsız ama büyük kalite olduğunu unutmamak gerek. Bence Belhanda'yı 3-5-2'nin 8 numarası gibi kullansak ondan da katkı alırdık ama bağlar tamamen koptu tabii artık, inşallah Ocak'ta da resmiyete dökülür. Ama böyle kalite geçen yıl da örneği olduğu gibi takıma şampiyonluk getirir, doğru pozisyonda, takıma en çok katkı vereceği yerde ısrarla kullanılması lazım.

Üst Alt