Feghouli Risk Aldı Daha Ağır Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli Risk Aldı Daha Ağır Sakatlandı

Barca macinda oynamadi sokayim onun fedakarligina ya feg efendi sirf kontrat alamocam diye sen bu kulube ihanet ettin artik sen de bu kulubun unutulan isimlerinden olacaksin

Bir kac ay once fransiz medyasina roportaj verdi ve orada soyledi.

- Galatasaray'dan ayrılma hikayeni anlatır mısın?

Belhanda: Her şey, hayranı olduğum kulübün başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın bana gelip; beni 3 yıllık yeni sözleşmenin beklediğini ancak maaşımı yarı yarıya indirmem gerektiğini söylemesiyle başladı. Kabul ettim çünkü gerçekten mutluydum. Galatasaray benim parçamdı. Detayları netleştirmek için başkan Mustafa Cengiz’in ofisine gittik. Ondan sonra Abdürrahim Albayrak oradan ayrıldı ve başkanın karşısında yalnız kaldım. Bana ne istediğimi sordu. Başkana sözleşme uzatmak için orada olduğumu söyledim. O da bana, "Sözleşme uzatmak mı, ne sözleşmesi?" dedi.

Bir kac ay once fransiz medyasina roportaj verdi ve orada soyledi.

- Galatasaray'dan ayrılma hikayeni anlatır mısın?

Belhanda: Her şey, hayranı olduğum kulübün başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın bana gelip; beni 3 yıllık yeni sözleşmenin beklediğini ancak maaşımı yarı yarıya indirmem gerektiğini söylemesiyle başladı. Kabul ettim çünkü gerçekten mutluydum. Galatasaray benim parçamdı. Detayları netleştirmek için başkan Mustafa Cengiz’in ofisine gittik. Ondan sonra Abdürrahim Albayrak oradan ayrıldı ve başkanın karşısında yalnız kaldım. Bana ne istediğimi sordu. Başkana sözleşme uzatmak için orada olduğumu söyledim. O da bana, "Sözleşme uzatmak mı, ne sözleşmesi?" dedi.
1.5a ok dediyse olabilirdi. Geçen seneki haberler ok demediği yönündeydi zira.

Üst Alt