Feghouli’den Kurtuluş Yok: Galatasaray’ı FIFA’ya Şikayet Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli’den Kurtuluş Yok: Galatasaray’ı FIFA’ya Şikayet Etti!

Ulan 5 senede toplasan 5 ay anca adam gibi oynamışsındır utanmaz vasıfsız çakma kanat seni

Al Babel'i vur Fegh'e karaktersiz emekli tiplemeler

Otu çek köküne bak demişler.
Maghreb(Tunus,Cezayir,Fas) li topçudan uzak duracan. Taraabt,Ben Arfa,Belhanda,Feghouli,Omar,Bouzid,Nasri,Slim ani,Benzia vs.. Gibi 10 larca topçu sayabilirim boş yere o kadar para harcanan.

Abv korona dönemi indirime gitmedin, €20m servet kazandın bizden. Şimdi adam yerine koyup üç beş kuruş verecek kimseyi bulamamış leş bedevi. Ekonomik sıkıntı yok demiş, lan senin maaşına 3-4 yeni transfer oynatıyoruz adi herif.

Ben bu olaya (Feghouli'ye gösterilen tepki açısından) sizin kadar negatif bakmıyorum. Esas tepki gösterilmesi gereken nokta farklı.

Bir futbolcuya böyle kol gibi sözleşme verirsen, adam sözleşme şartlarını sonuna kadar taahhüt etmeni isteyecektir.

Sen de futbolcudan performans taahhüdü istiyorsan, o zaman performansa dayalı sözleşme yapacaksın.

Performansa dayalı sözleşme yapamıyorsan, alacağın topçunun kültürünü, karakterini iyi analiz edip, öyle sözleşme yapacaksın.

Omar'a, eğer çıkan haberler doğru ise aşırı kızılır ama. Oradaki durum farklı. Tamam orada da kulüp bir sözleşme taahüt ediyor ama sen futbol dışı bir kazada, neredeyse engelli olunan bir pozisyonda kaliyorsun.

Kulübün tek taraflı fesih yapma hakkı varken, fesih yapmayarak (burası anti profesyonel bir davranış kulüp açısından) sana bir nevi sahip çıkıyor.

Artık burada insan etiği devreye girer.

Olay eğer bu şekilde ise ve Omar buna rağmen dava actiysa gerçekten yuh denilir.

Üst Alt