Feghouli'nin Cezası Onandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah belalarını versin.şu adamı doya doya izleyemedik.o olcay umarım gün yüzü görmez bundan sonra ve tabi halis denen hakem bozuntusu da.bu arada forum kaşınıyor...ne kadar olumsuz haberler girmişsiniz bugün...

Son düzenleme:
Yok burak bu hususta disiplin kurulu aslinda rodellega ya 3 mac vermisti ,indiren tahkime sormak lazim

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Allah belalarını versin.şu adamı doya doya izleyemedik.o olcay umarım gün yüzü görmez bundan sonra ve tabi cüneyt çakır denen adam da.bu arada forum kaşınıyor...ne kadar olumsuz haberler girmişsiniz bugün...

kirmiziyi halis gosterdi yalniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Plan yapanların üstünde plan yapan vardır.
Biz KAZANACAĞIZ.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelmişiniza geçmişiniza sokayım bu kadar çifte standart olamaz göz göre göre insanları mal salak aptal yerine koyuyorlar böyle yönetime böyle cezalar verilir elbette ben dursuna baktim zaman sadece gülerim adam da ne karizma ne duruş hiçbir şey yok o tipten anda seyyar satici satıcısı olur .

Kırmızı kartın bile yüzdeyüz haksız olduğu yerde şu adama 3 maç ceza veren adam şerefsizoğlu şerefsizdir.
sırf caner denen şerefsize 6 maç verdiler diye bu adam 3 verdiler. Ama caner denen karaktersiz o cezayı sonuna kadar haketmiştir.Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bu caner savunuldu lan...

Ama bizim başımızda başkan yok. Daha doğrusu ne zaman oldu ki şimdi olsun. Alayının Allah cezasını versin.

Bir futbolcuyu suratından ittirmek kırmızı kart artı 3 maç ceza ha.Skandal bir karar daha.Bu feghoulinin yaptıgı olay her 3 mactan 1 inde kesinlikle olan bişey.Premier ligde falan buna kırmızı çıkaran hakemin düdüğünü astırırlar anında.Bundan sonra takipçisi olalım her maçın.Bunun gibi bir olay kesin olacak ve kırmızı çıkmayacak adım gibi eminim.

Üst Alt