Feghouli’ye Rekor Teklif! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli’ye Rekor Teklif!

Fegin maddesi yok muydu 4,25 e arap takımlarına gidebilir mi ne diye ?

Böyle beklentileri yükseltip girmesin bir taraflarımıza da.. Zaten anca bu kulüplere gider giderse

Sevilla vs maaşını ödemezler,ödeyemezler yaşından ötürü

4 sene + primlerle 7 milyon ister. Umarim araplar pintilik yapmaz ve verir adama o parayi. Sirf Basaka attigi gol 500 bin degerinde olmali onlar icin.

Araplar artik baya topcu alirlar bizden. Bu sene sampiyonluk yarisindaki takimlarin kilit isimleri hep bizden gittiler. Onun disinda Fenerlilerden Josef-Giuliano, bizden Rodrigues-Amrabat var. Belhanda ve Diagne'yi de bunlara cakariz belki Diagne bir ihtimal mal bir Avrupa takimina cakilabilir.

16.5

Bende bi ara katar dediginde hsktr karistirdimmi diye düsünmedim degil :asd:
15 m sterlin + bonuslar mı neydi 25e geliyordu. Haberler bu yöndeydi TM neyi referans alıyor bilemiyorum.

16.5 verilmeyecek para değil piyasa da şişti zaten.

15 m sterlin + bonuslar mı neydi 25e geliyordu. Haberler bu yöndeydi TM neyi referans alıyor bilemiyorum.

16.5 verilmeyecek para değil piyasa da şişti zaten.

Kulübün sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Nijeryalı milli oyuncu ile 4 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Galatasaray'ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Musa için El-Nasr Kulübü, Leicester City'ye 14,8 milyon sterlin bonservis bedeli ödeyecek. Bu ücret, sözleşmede yer alan ek koşulların gerçekleşmesi halinde 25 milyon sterline kadar çıkabilecek.

2018 FIFA Dünya Kupası'nda Nijerya Milli Takımı formasıyla gösterdiği performansla dikkati çeken Ahmed Musa, 2016'da transfer olduğu Leicester City'de 33 maçta 5 gole imza atmıştı.

D.K öncesi bizle adı geçiyordu ama iyi ki gelmemiş Kuru yeterince katkı verdi

Sol kanat için düşünüyorduk sanırım

yav boş konuşuyon hangi topçu feg seviyesinde de kıyaslamayapıyorsun belki ahmed musa o seviyede ve o da 25 e gitti zaten

Senin kadar kuyruk acisi sahibi bir insan gormedim

Transfermarkt 16.5m diyor iste o yanlissa ben ne yapayim

Shoya Nakajima disinda korfez liglerine bu kadar pahaliya transfer olan yok

Ayrica Musa'nin piyasasi cok daha yuksekti cok iyi bir DK performansindan sonra gitti, Feghouli bizde son 6 ay disinda klasini gosteremedi

Ayrica Musa 3 yas daha genc o da etkili oluyor

Kaldi ki sen de 18m yazmissin beklentin olarak, o aradaki 2m mi bos konusturmus oluyor beni

Üst Alt