Felipe Melo Borsaya Bildirildi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Bizim için en hayırlısı oldu kesinlikle. İnşallah sakatlık falan yaşamadan geçen seneki katkıyı verir.

Melo-Selçuk olduğu sürece şampiyonluğu kimseye vereceğimizi sanmıyorum.

>uçuş mode on:

alınacak bir sol back ile kadromuz mükemmelinde ötesinde olur:ayatollah: iki değil 3 11 çıkarsak üçüde ilk üçe girer, ikisi şampiyonlar ligine katılır, biri uefaya. as takım en az çeyrek final görür, 2. takım gruplarda en az 3. olur uefada devam edip en az yarı final görür, 3. takım ise uefa gruplarından rahat çıkarak kura şansına göre ilerler:D:D:D daha çok ülke puanı toplarız aslında:D

>uçuş mode off

Şaka bir yana hakikaten iyi kadro kurduk:D

>uçuş mode on:

alınacak bir sol back ile kadromuz mükemmelinde ötesinde olur:ayatollah: iki değil 3 11 çıkarsak üçüde ilk üçe girer, ikisi şampiyonlar ligine katılır, biri uefaya. as takım en az çeyrek final görür, 2. takım gruplarda en az 3. olur uefada devam edip en az yarı final görür, 3. takım ise uefa gruplarından rahat çıkarak kura şansına göre ilerler:D:D:D daha çok ülke puanı toplarız aslında:D

>uçuş mode off

Şaka bir yana hakikaten iyi kadro kurduk:D
dostum biz kanatlımıyızki uçalım ancak kanatlılar uçar cikcikler yani :happynew:

Kendisinin bonservisi ile alınması fikrine karşıydım. Kiralık alınması kulübümüz için çok hayırlı oldu. Hayırlı olsun.

bonservisi için 2-2,5 ay görüşüldü.

kiralama için de tahminen 1 ayı bekliyorum. devre arasına da yetişebilir tabi

[video=youtube;OHmRP4Hq-qU]https://www.youtube.com/watch?v=OHmRP4Hq-qU&feature=player_embedded#![/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt